DuoDuoGold – słodka piszczałka ucieka przed smokiem

DuoDuoGold to gra zręcznościowa studia 7th Petal, w której wcielamy się w rolę małej kulki. Pomarańczowa istotka ucieka po betonowych platformach przez wielkim smoczyskiem. Naszym celem jest jak najszybsze pokonanie drogi w dół jaskini, zanim dopadnie nas bestia.

Sterowanie w grze jest banalne, gdyż odbywa się za pomocą przechylania urządzenia. Plansza ustawiona jest w taki sposób, by utrudnić nam zadanie do maksimum. Często spotykamy się z platformami, które mają wyjścia jedynie po bokach. Przeszkadza to szczególnie wtedy, gdy następna przeszkoda do pokonania ma dziurę z zupełnie przeciwnej strony.

W trakcie gry nie mamy czasu do zastanowienia. Smok jest o krok za nami, a my musimy znaleźć sposób na przetrwanie kryzysu. Mogą nam w tym pomóc power-upy. Wśród nich znajdziemy zegary, które na chwilę opóźniają naszego przeciwnika, iskierki, dzięki którym nasz bohater szybciej pokonuje drogę, kulki za pomocą których jesteśmy w stanie przebijać się przez betonowe platformy, oraz bomy niszczące wszystko dookoła.

Przeszkadzajek nie zabraknie. Poza oczywistą oczywistością – smokiem, w grze znajdziemy fanty, które po zebraniu bardzo utrudniają nam życie (przykładowo: przyspieszenie bestii).

Można powiedzieć, że zabawa w DuoDuoGold jest bardzo przyjemna i wciągająca. Jak to zwykle bywa z takimi produkcjami, człowieka dopada nuda po kilku podejściach. Z tego też względu gierkę warto wrzucić do katalogu z grami kibelkowymi. Jeżeli chodzi o stronę audiowizualną, to ta prezentuje się całkiem fajnie. Oprawa dźwiękowa jest kosmiczna – zabawna i słodka. Szata graficzna bez rewelacji, ale chyba nie liczymy na wyjątkowe efekty specjalne w produkcji, w której spędzamy jedynie kilka minut.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button