Graffiti Ball – narysuj linię i skieruj kulkę w kierunku tarczy

Jeżeli szukacie czegoś, co mogłoby zająć Was przez dłuższy czas, polecam Wam Graffiti Ball. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak iOS-em. Zadaniem gracza jest takie dorysowanie linii na planszy, by puszczona wolno piłka mogła w konsekwencji dostać się do wyznaczonego miejsca. Wszystko w określonym czasie!

Studio Backflip znane jest ze swoich niekonwencjonalnych pomysłów, lecz z czymś takim, jak Graffiti Ball już się kilka razy spotkałam. Co prawda żadna poprzednia gra nie oferowała aż takiej ilości poziomów, ale zamysł był podobny.

ball

Gry logiczne cieszą się dość dużą popularnością. Nic dziwnego – zwykle posiadają kilkadziesiąt leveli i ciekawe wyzwania. W przypadku aplikacji z tego wpisu, gracze będą zmagać się z ponad setką poziomów, podzieloną na 5 miejscówek i 3 poziomy trudności. Wśród łatwych trybów znajdziemy: Chicago i Brooklyn, średnich: Paryż i Toronto, trudnych: (a jakżeby inaczej), Tokio.

W każdym z poziomów mamy takie samo zadanie – narysowanie jednej bądź kilku linii (bez ograniczeń w tuszu), które umożliwią piłeczce dostanie się do tarczy z napisem ,,WIN”. Problemem okazuje się być czas. Na wykonanie poszczególnych zadań mamy kilka, bądź kilkanaście sekund. Nie dysponujemy żadnymi power-upami, więc musimy działać na własną rękę.

ball2

Z tego co zdążyłam zauważyć, kilka pierwszych plansz w Chicago da się przejść z palcem w nosie. Tokio sprawiało mi tyle problemów, że dałam sobie spokój już po pierwszej próbie. Średni poziom zaawansowania jest odpowiedni dla wszystkich graczy.

Od strony graficznej aplikacja prezentuje się całkiem dobrze, chociaż skłamałabym, gdybym powiedziała, że nie mam zastrzeżeń. Jeżeli macie nadmiar wolnego czasu, pobierajcie ;)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button