Helidroid 3 – zdalnie sterowany helikopter w akcji

Marzyliście kiedyś o tym, aby zmniejszyć się do rozmiarów ludzika Lego i zwiedzić świat? W Helidroid 3 będzie mieć okazję zasiąść za sterami zabawkowego helikoptera i podróżować po wszystkich zakamarkach domu i ogrodu właściciela.

Bardzo dobra grafika i idealnie dopasowane sterowanie sprawiają, że misje wykonujemy z bananem na twarzy :) Aplikacja MH Production dostępna jest na iOS’a, Androida i Windows Phone.

Startujemy z ogrodu. Naszym zadaniem w pierwszej misji jest zwiedzenie domu i wylądowanie w oznaczonym literką ,,H” miejscu. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch joisticków na ekranie. Chętni mogą zamienić przyciski na akcelerometr.

Zależnie od misji, będziemy musieli przeszukiwać dom w poszukiwaniu różnych przedmiotów, niszczyć je, bądź przenosić. W którymś z zadań, zmuszeni będziemy do przetransportowania puszki Coli z biurka do kosza na śmieci. Z pomocą przychodzi nam helikopter transportowy. Wszystkich maszyn mamy trzy.

W aplikacji można zobaczyć świetnie zastosowane (przynajmniej na obrazku), siły fizyki. Lecący obok zapalonej świecy helikopter, gasi ogień, dzięki wirnikowi.

Kolejne misje będą polegać na śledzeniu innej maszyny, odkrywaniu ukrytego pokoju, zrzuceniu ładunku na wskazany obiekt, czy lądowaniu na ciężarówkę, która jest w ruchu.

Stwierdzam, że w tak dobrą produkcję jeszcze nie miałam okazji grać. Mówię tu oczywiście o symulatorach. Zabawa jest przyjemna, wygodna i wciągająca. W trzech wskazanych przeze mnie sklepach można pobrać Helidroid 3 za darmo. Oczywiście odblokowanie wszystkich misji wymaga kupienia pełnej wersji, lecz wydaje mi się, że nikt nie pożałuje kilku złotych na późniejsze sprawienie sobie wielkiej frajdy.

Jak wspomniałam wyżej, produkcja charakteryzuje się wyrazistą i ładną grafiką, która dopełniona jest świetnymi efektami dźwiękowymi. Polecam!

Pobierz grę za darmo w AppStore (banner poniżej), w Google Play, bądź Windows Marketplace.

icon
Helidroid 3: 3D RC HelicopterPhouthasone BouaphaGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button