har•mo•ny 3 – wart wszystkiego spokój dla ciała i umysłu

Mam Wam do przekazania dwie wiadomości: dobrą, chociaż z pewnym ,,ale”, oraz bardzo dobrą. Zacznę od tej dobrej :) Piękna, bogata audiowizualnie produkcja o nazwie har•mo•ny 3 jest obecnie w promocji na urządzenia z Androidem. Autorzy postanowili zrobić prezent użytkownikom i przecenili grę o (i tu właśnie jest to ,,ale”) 50%, umożliwiając jej zakup za trochę ponad 4 złote. Osoby korzystają z iOS’a mogą cieszyć się harmonią za darmochę.

fwqefq

Lubię ładne gry. Jeżeli trafię na ładną grę, która posiada dodatkowo niezwykle wykwintną ścieżkę dźwiękową (w tym wypadku 6 godzin nieprzerwanej, relaksacyjnej muzyki), a dodatkowo potrafi mnie w jakiś sposób poruszyć, jestem w siódmym niebie.

Harmony 3 to majstersztyk w swojej dziedzinie. Jeśli lubicie wyzwania dla umysłu, nie czekajcie z pobieraniem – taka okazja może się szybko nie trafić.

qefq

Opisywana produkcja złożona jest ze 170 poziomów. Pokonywanie każdego to próba dojścia do harmonii z obrazem i dźwiękiem. Naszym zadaniem jest ułożenie palety kolorów według pewnego wzorca, który w każdej chwili możemy sobie przytoczyć przed oczy.

Świadomość ruchów jest bardzo ważna ze względu na to, że niepotrzebne przestawianie bloczków może spowodować wypalenie czarnych dziur, które nie są możliwe do usunięcia – jedynie uruchomienie poziomu od nowa, bądź cofnięcie o kilka ruchów może sprawić, że osiągniemy w końcu harmonię, czyli sukces.

efqf

Wszystkie plansze łagodnie przybliżają nam przechodzące przez siebie barwy. Nie mamy limitów żyć. Gramy tak długo, jak mamy na to ochotę. Podsumowując w stylu mistrza Yody: pobierzesz Harmony 3, spokój na siebie sprowadzisz a i mądrym będziesz :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button