Double Trouble Chase – Boombit doprowadza do rozdwojenia jaźni

Co prawda opis zjawiska rozdwojenia jaźni nie jest związany z mobilnymi produkcjami, to jednak sądzę, że natchnął autorów Double Trouble Chase do stworzenia zręcznościówki, która nie jednego doprowadzi do szału.

dw

Double Trouble Chase wymaga od nas praktycznie niemożliwego, bo obsługiwania dwóch bohaterów pędzących po planszy pełnej niebezpieczeństw… jednocześnie. I wszystko to w dodatku przy pomocy jednego pacnięcia w ekran.

Nasze postaci wyglądają tak, jak sobie ustalimy, a raczej tak, jak wydamy nasze pieniążki. Mamy bowiem okazję na odblokowanie nowych bohaterów, którzy urozmaicają zabawę.

fqe

Telefon trzymamy w pionie. Dotykamy raz prawej, raz lewej strony wyświetlacza. Nasze pacnięcie równa się podskoczeniu kolorowej istotki i uniknięciu zderzenia z kwadratowym obiektem. Mózg musimy ustawić na najwyższe obroty, bowiem czasem dosłownie setne sekundy decydują o tym, czy podołamy misji.

Pieniążki są opcją, która bardzo pomaga. Poza zakupami, możemy użyć ich do wznowienia zawalonej planszy, czy odpalenia trybu gry z innymi zawodnikami.

qef

Rywalizacja w grupie podnosi jeszcze rangę wydarzenia i daje nam szansę na znalezienie się wysoko w rankingu. Jeśli macie sprawne palce i mocną głowę, pobierajcie i bawcie się dobrze :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button