Handcent SMS – dla tych, co często korzystają z sms-ów

Wśród użytkowników telefonów komórkowych można wyróżnić dwie grupy. W jednej znajdują się ludzie, którzy raczej wolą do kogoś zadzwonić, niż wysłać sms-a, a w drugiej – maniacy wiadomości tekstowych, czyli całkowite przeciwieństwo reprezentantów tego pierwszego grona. Jeśli należysz do osób, które rzadko decydują się na sporządzenie sms-a, to w tym wpisie raczej nic ciekawego nie znajdziesz. No ale jeśli to Ty jesteś jednym z tych wspomnianych przez nas wielbicieli wiadomości tekstowych – pragniemy przedstawić Ci program Handcent SMS.

Systemowe narzędzie do przeglądania sms-ów oraz ich wysyłania raczej nie należy do najciekawszych. Nie można go też najczęściej w żadnej sposób spersonalizować, co sprawia, że osoby często z niego korzystające po prostu szybko się nim nudzą, a wręcz nie mogą na nie patrzeć.

Na szczęście w sieci można już od dłuższego czasu znaleźć aplikację Handcent SMS, którą chwali sobie duża  część wielbicieli wiadomości tekstowych. Czym tak naprawdę jest ten program? Narzędziem upiększającym wygląd naszych rozmów sms będącym w stanie całkowicie zastąpić oryginalnie zainstalowane w Androidzie oprogramowanie.

Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazują się wszystkie prowadzone przez nas do tej pory rozmowy. Oczywiście możemy każdą z nich przejrzeć w dowolnym dla nas momencie, a gdy przyjdzie nam ochota komuś coś napisać, otwieramy interesujące nas okno rozmowy i rozpoczynamy sms-owy chat.

Ogólnie samo okno z historią wiadomości wysłanych do konkretnej osoby wygląda bardzo ładnie i przejrzyście. Dodatkowo można jeszcze ściągnąć do Handcent SMS nowe czcionki bądź skórki, dzięki którym program wygląda jeszcze lepiej.

Na koniec warto również wspomnieć o powiadomieniach, a dokładniej mówiąc o opcji umożliwiającej nam włączenie kilkuminutowych przypomnień odebrania wiadomości, co może się przydać szczególnie tym, którzy nie zawsze mają przy sobie telefon.

Handcent SMS jest programem bezpłatnym. Dostępny jest w Android Market.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button