DarmoweGry na iOSiOS

Gummy Drop! – słodka ,,macz trójka” od BigFish Games

Match 3 jest wszędzie. Już chwilami boję się, że po otwarciu kuchennej szafki z półki wyskoczy mi jakiś cukierek i każe się łączyć z sobie podobnymi. Gummy Drop! to nic innego jak kolejna propozycja ,,dopasuj 3″, tym razem od BigFish Games.

Jak możecie się domyślać po tytule, w grze nie spotkamy kryształków, lecz gumy, żelki i inne słodkości. Żałuję czasem że nie mam gdzieś zapisanego wzorca recenzji dla match 3, bo mogłabym go użyć w 90% opisywanych produkcji. Ok – przejdźmy jednak do rzeczy. Zadaniem gracza jest łączenie co najmniej potrójnych zestawień słodkości.

Zależnie od poziomu przychodzi nam zmieścić się w wyznaczonym czasie, ilości ruchów, zebrać daną wartość punktową, bądź zdobyć jakieś konkretne obiekty.

Jak w każdej grze z tej kategorii, dysponujemy zdefiniowaną ilością żyć – w tym przypadku to okrągła 3. Jeżeli któryś poziom zawalimy, serduszko zaczyna się ładować, każąc nam czekać kilkanaście minut na swoje pojawienie się. W tym czasie (jeżeli nie mamy już żadnej szansy), możemy jedynie siedzieć i pić kawę.

Mikropłatności – a i owszem – występują (jak zawsze i wszędzie). Ja z nich nie korzystam i bawię się świetnie. Jest trudniej, ale chyba własnie o to chodzi w grach logicznych, by trochę pomyśleć. Jeżeli miałabym polecać produkcję jakiejś kategorii graczy, to wybrałabym tych lubiących ślęczeć w jednych apkach przez długi czas, czyli mówiąc innymi słowy – tym wiernym.

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną, to studio BigFish Games przyzwyczaiło nas do wysoko postawionej poprzeczki i tak jest również tym razem ;)

icon
Gummy Drop! Match 3 PuzzlesBig Fish Games, IncGamesBezpłatneDownload

Review Overview

Wykonanie
Możliwości bez mikropłatności
Pomysł

Super!

Kolejne ,,match 3". Kolejne dobre ,,match 3". Jak Wam się znudzą ulubione gry logiczne, zajrzyjcie do produkcji od BigFish.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close