The Sleeping Prince – to tak głupie, że aż fajne!

Gra o nazwie The Sleeping Prince zadziwiła mnie go granic możliwości. Otóż w słodkim dziele studia Signal Mobile przychodzi nam sterować … ciałem śpiącego księcia. Złe zaklęcie sprawiło, że cudowny i waleczny mężczyzna stał się wiecznie śpiącym bohaterem. W grze będziemy walczyć o to, by odczarować księcia i uwolnić księżniczkę.


The Sleeping Prince to zręcznościówka, która przypomina po części platformówkę. Akcja gry toczy się w zamku i jego okolicach, natomiast sterowanie odbywa się przy pomocy gestów. Tak naprawdę musimy sprawić, by ciało księcia podporządkowało się naszym palcom. Początkowo będziemy zmuszeni do bardzo dokładnego przemieszczania bohatera, lecz z czasem zwykłe zamachnięcie się na ekranie wystarczy, by postać poleciała w odpowiednie miejsce.

Śpiący to nie znaczy martwy i bezbronny. Jeżeli przychodzi co do czego, nasz książę bierze do ręki miecz i z zamkniętymi oczami pokonuje przeciwników (oczywiście ciągle bezwładnie leżąc na ziemi). Sterowanie postacią można porównać do transportowania ciężkiej kuli – im mocniejszy zamach, tym lepsze efekty. Zrzucanie ze schodów daje jednak wyjątkową przyjemność ;)

Podczas gry zbieramy przeróżne fanty, dzięki którym szybciej odblokowujemy poziomy. Wszystkich leveli do pokonania jest ponad 40, więc można spokojnie odetchnąć i skupić się na zbieraniu najlepszych odznaczeń.

Muszę powiedzieć, że z czymś takim nie spotkałam się jeszcze do tej pory. Gra mnie zachwyciła i z pewnością pozostanie ze mną na dłużej ;) Sama zabawa jest darmowa, lecz chcąc naprawdę fajnie się pobawić, można kupić w storze trochę przedmiotów za prawdziwe pieniądze, które uprzyjemnią akcję do maksimum. Polecam wszystkim!

icon
The Sleeping Prince - GameClubGameClub Inc.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button