GTA III – klasyka gatunku na iPhone’a

Wśród komputerowych fanów nie ma z pewnością osoby, która nie słyszałaby o grach z cyklu Grand Theft Auto. Popularne GTA od wielu lat posiada rzesze fanów, grających i znających tę grę dosłownie od każdej strony. Jeśli Ty również należysz do osób lubiących od czasu do czasu wcielać się w rolę amerykańskiego gangstera i dodatkowo posiadasz telefon z systemem iOS, mamy dla Ciebie świetną wiadomość – od teraz możesz grać w GTA III również na swoim mobilnym urządzeniu przenośnym.

Grand Theft Auto to gra, w której stajesz się wirtualnym gangsterem, wypełniającym wiele bardzo niebezpiecznych misji.Kradniesz samochody, przewozisz przyjaciół znanych i cenionych mafijnych osobistości oraz – co nieuniknione – zabijasz wrogów nie tylko swoich, ale i cudzych.

Z pewnością GTA III nie należy do gatunków, które można polecać dzieciom, dlatego jego producent jasno podkreśla, iż jest to gra jedynie dla osób pełnoletnich.

Jeszce do niedawna w stare, poczciwe GTA III można było grać jedynie na PC-ie. Teraz jednak się to zmieniło i od kilku dni użytkownicy systemu operacyjnego iOS mogą za jedyne $4.99 zainstalować na swoim urządzeniu prawdziwego klasyka gier komputerowych i przypomnieć sobie stare dobre czasy, grając już nie tylko w domu, ale także w tramwaju, autobusie, kawiarni czy szkole, czyli inaczej mówiąc, wszędzie!

Godny zanotowania jest także fakt, iż gra GTA III jest aplikacją uniwersalną, dlatego jej instalacja możliwa jest nie tylko na telefonie komórkowym typu iPhone, ale także na iPadzie, czyli tablecie znanej firmy Apple.

 

Grę GTA III można ściągnąć na swój telefon/tablet poprzez AppStore

 

A oto jak wygląda GTA III w wersji mobilnej w rzeczywistości:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button