Nowy tablet od Acer’a, na razie tylko w Wlk. Brytanii

Tablet Iconia Tab A200, czyli najmłodsze dziecko firmy Acer, już pojawił się w sklepach. Na razie jednak tylko w Wielkiej Brytanii. Jego cena wynosi 299 funtów, czyli nieco ponad 1600 złotych. Kiedy możemy się spodziewać tego produktu w Polsce? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to na pewno do marca bieżącego roku.

Firma Acer nad swoim najnowszym tabletem pracowała od wielu miesięcy. Jeszcze do niedawna nie była znana nawet specyfikacja Iconii Tab A200, teraz jednak wszystko już wiadomo, a Polakom pozostaje jedynie czekać na pojawienie się jej na półkach naszych sklepów.

Tablet Acer Iconia Tab A200 został wyposażony w bardzo dobry dwurdzeniowy procesor oraz inne standardowe funkcje: moduł Wi-Fi, slot kart microSD, Bluetoot i kamerę 2 Mpx.

Warto również dodać, że najnowsze urządzenie wyprodukowane przez Acer’a posiada 1 GB pamięci RAM oraz system operacyjny Android 3.2 Honeycomb, który wkrótce – dzięki specjalnej aktualizacji – zostanie przekształcony w Androida 4.0.

Sama cena tabletu Iconia Tab A200 nie wydaje się wysoka, lecz z pewnością nie należy też do tych najniższych. Należy bowiem brać pod uwagę, iż w najnowszym tablecie Acer’a zabrakło nowości, za które opłacałoby się zapłacić większe pieniądze.

Osoby, które zastanawiają się nad zakupem tabletu firmy Acer, powinny zastanowić się, czy nie warto poczekać na Iconię Tab A700, która ma oferować m.in. rozdzielczość HD.

A oto reklama najnowszego sprzętu firmy Acer:

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button