Action Movie – nagraj własny film akcji

Większość z nas miała w życiu etap, w którym marzyła o pracy aktora bądź aktorki. Niektórym się udało, a innym (pewnie zdecydowanej części osób) – nie. Teraz jednak dzięki ciekawej aplikacji „Action Movie FX” przeznaczonej dla iPhone’a, każdy użytkownik telefonu komórkowego może poczuć się jak członek ekipy filmowej.

Action Movie FX daje nam możliwość stworzenia efektów specjalnych, jakie stosuje się w filmach na całym świecie. Aplikacja ta wymaga od nas początkowo nagrania około pięciosekundowego nagrania miejsca, w którym chcemy wykorzystać dany efekt.

Twórcy aplikacji zalecają, aby nagrywana przez nas przestrzeń czy też pomieszczenie znajdowało się niedaleko telefonu, gdyż w innym wypadku wykorzystane efekty mogą nie wyglądać realistycznie.

„Action Movie FX” posiada, jak większość narzędzi, dwie wersje: płatną i bezpłatną. W wersji bezpłatnej możemy wykorzystać jedynie dwa efekty specjalne (spadanie samochodu i atak rakietowy). Wersja płatna (0,79 euro za komplet dwóch efektów) oferuje natomiast, między innymi: tornado, ostrzał z karabinów (zobacz film poniżej!) i nalot.

AppStore odnotowało już bardzo wiele pobrań „Action Movie FX”, dlatego też wiele osób spodziewa się, że wkrótce pojawią się nowe efekty specjalnie na tę aplikację. Z pewnością warto się więc nią zainteresować i odwiedzić

Aplikację „Action Movie FX” można ściągnąć, wchodząc na AppStore

A oto co ta  aplikacja potrafi:

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button