Linia – minimalistyczna gra dla wymagających

Linia to kolorowa gra logiczna, która łączy odprężającą atmosferę ze skomplikowanymi wyzwaniami. W tytule mamy okazję tworzyć sekwencje kolorów, śledząc linię łączącą różne kształty. Brzmi dość prosto, prawda? Niestety, to tylko pozory.

Kolory obiektów na ekranie bez przerwy się zmieniają, figury falują i znikają. Jedyne, co musimy zrobić, to uniknąć przyłapania przez linię, którą samodzielnie rysujemy. Odpowiednie poczucie rytmu i precyzja sprawi, że albo uda nam się awansować do kolejnej planszy, albo będziemy musieli zacząć od początku.

Linia to oryginalna gra logiczna, w której znajdziemy ponad 80 unikalnych leveli. Autorzy obiecują, że systematycznie będą aktualizować aplikację, w co szczerze wierzę – taki potencjał nie może być zmarnowany.

Postępy zapisywane są w chmurze, dzięki czemu możemy mieć do nich dostęp na różnych urządzeniach w każdej chwili. Achievementsy to dodatkowy bajer, z jakim mamy do czynienia w grze.

Jeżeli ktokolwiek z Was przejdzie przez wszystkie levele, niech jak najszybciej się zgłosi w komentarzu – zasługuje bowiem na odznakę :D

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button