Pinterest – zbiór fantastycznych inspiracji z całej sieci

Pinterest zaczął być popularny nie tak dawno temu. Wielokrotnie widziałam na stronach czerwone pinezki zapraszające mnie do przypięcia tematu. Nie wiedziałam o co chodzi do czasu zetknięcia się z portalem przypadkiem, kiedy to szukałam pomysłów na zrobienie ubrań samodzielnie. Po zalogowaniu przez Facebooka okazało się, że 90% moich znajomych korzysta z aplikacji, a tylko ja jestem w tyle.

Czym jest Pinterest? To wszystko, na co tylko mamy ochotę. Jeżeli poszukujecie inspiracji z jakiejkolwiek dziedziny, wystarczy że w wyszukiwarce wpiszecie frazę, która wpadnie Wam do głowy. Tym sposobem uzyskacie wyniki, które dodali ludzie z całego świata. Jeżeli Wasz tag był przez kogoś użyty we wpisie, z pewnością go odnajdziecie.

Dla przykładu – szukam odzieży robionej samodzielnie: wpisuję ,,DIY clothes”. Po chwili otrzymuję tysiące (o ile nie setki tysięcy) wyświetlanych postów ze zdjęciami. Pomysłowość ludzka nie zna granic – wchodzę z interesującą mnie fotkę i przeglądam zawartość całego wpisu. Mogę postawić pinezkę w tym miejscu, dodać post do ulubionych, bądź go skomentować. Wszystko oczywiście za darmo.

Każdy użytkownik aplikacji może samodzielnie dodawać swoje wpisy, zaznaczając przy tym lokalizację, czy inne parametry. W programie roi się od przepisów kulinarnych, sposobów na domowe maseczki, pomysłów na dekorację wnętrz, nowinek technicznych, zwierząt, ludzi, itp.

Pinterest to w zasadzie taki kumpel wujka Google. Jeżeli czegoś w nim nie ma, prawdopodobnie nie istnieje. Jeśli lubicie szperać w sieci, z pewnością będziecie zachwyceni możliwościami aplikacji. Polecam zarówno kobietom, jak i mężczyznom.

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

icon
Pinterest: Lifestyle IdeasPinterest, Inc.LifestyleBezpłatneDownload

3 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button