Fantasy Forest Story – kupuj jaja, karm swoich podopiecznych i wystawiaj ich do walki

Jeżeli przepadacie za grami strategicznymi i nie straszne jest Wam kilkunastominutowe oczekiwanie na wybudowanie wybranej konstrukcji, czy spłodzenie potomstwa, możecie spokojnie pokusić się o Fantasy Forest Story. W grze przyjdzie Wam kupować jaja przeróżnych zwierząt i tworzyć z nich waleczne potwory.

W grze studia TeamLava do odkrycia są aż 33 gatunki zwierząt. Część z nich możliwa jest do stworzenia po skrzyżowaniu dwóch zupełnie różnych gatunków. Zabawa na długie godziny, dni, czy tygodnie – głównie dla młodszych użytkowników iOS-owskich urządzeń.

Kiedy wchodzimy do nowego miasteczka, nie ma w nim żywego ducha. Pojawia się jednak tutorial, dzięki któremu puste rejony bardzo szybko się zapełniają. Kupujemy pierwsze jajo zwierzęcia, które wygląda na sarnę połączoną z ognistym smoczkiem. Po kilku sekundach możemy spokojnie zakupić parcelę dla nowego podopiecznego i zająć się nim należycie.

Swoich pupili karmimy dość obficie – tylko mocno podtuczone zwierzaki nadają się do przetransportowania ich do miejsca ewaluacji. Po kilku sekundach/minutach/godzinach, z naszych mizernych przyjaciół robią się bestie, które mogą brać udział w walkach i przynosić nam duże zyski.

Złote monety w grze są przydatne do budowania wszelkich konstrukcji, jak na przykład plantacje drzew owocowych, dających pożywienie. Niestety, takie drzewko jest w stanie wyprodukować małą ilość jedzenia. Jeżeli pragniemy szybko osiągnąć sukces, musimy użyć diamentów. Tych na ,,dzień dobry” otrzymujemy 20 – na 5 minut gry akurat.

Jeżeli chcemy bawić się naprawdę dobrze i szybko przechodzić do kolejnych misji, przydałoby nam się jeszcze kilkaset takich kamyczków. Oczywiście możliwe są do zakupienia w mikropłatnościach, ale kto chciałby wydać $50 na wirtualne świecidełka? Jeśli zdecydujecie się na darmową zabawę, będziecie musieli po prostu dłużej czekać na efekty swojej pracy.

icon
Fantasy Forest Story HDStorm8 Studios LLCGamesBezpłatneDownload
Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close