Gry Kubusia – mobilna rozrywka dla najmłodszych

Jeżeli Wasze pociechy lubią spędzać wolny czas z mobilnymi urządzeniami, na pewno ucieszą się, gdy zobaczą w tatusiowym bądź mamusiowym gadżecie zainstalowaną aplikację o nazwie „Gry Kubusia”, w której znaleźć można ciekawe mini-gierki dla fanów soków i nie tylko.

Jak przystało na produkcję przygotowaną z myślą o najmłodszych, „Gry Kubusia” posiadają wiele walorów edukacyjnych. Potrafią one nie tylko nauczyć dzieci, że warto pić soki, lecz także pokazują z czego robi się produkty z Kubusiem, tak by zachęcić milusińskich do przejścia na zdrowy tryb życia i wywołać u nich chęć do spożywania świeżutkich owoców oraz warzyw.

W chwili obecnej opisywana aplikacja oferuje kilka krótkich mini-gierek. Każda z nich przedstawia kolejne etapy powstania soczków marchwiowych i nie tylko. Dzieciom przychodzi więc zbierać wirtualne owoce spadające z drzew, miksować składniki danego napoju, przygotować etykiety, a następnie…wypić stworzony przez siebie produkt (w tym celu przechyla się urządzenie).

Poziom trudności w poszczególnych grach nie należy do wysokich, dzięki czemu Wasze dzieci nie powinny mieć większego problemu z przechodzeniem kolejnych poziomów. Warto wspomnieć, że poszczególne wirtualne zabawy polegają nie tylko na dotykaniu ekranu, lecz także na potrząsaniu telefonem bądź tabletem. Nie pokazujcie więc możliwości tej gry dziecku, które jeszcze nie jest w stanie mocno chwytać.

Kubusiowa aplikacja przygotowana została w profesjonalny sposób, co widać już przy jej pierwszym uruchomieniu. Świat soczków pełen marchewek, pomarańczy, bananów i malin wygląda niezwykle barwnie i z całą pewnością spodoba się zarówno Wam, jak i najmłodszym członkom Waszych rodzin.

Gry Kubusia pobrać można z AppStore oraz Google Play. W obu tych przypadkach aplikacja jest darmowa.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button