Groops – setki łamigłówek, które pochłoną Cię do reszty

Groops to gra logiczna z potężną ilością poziomów. Jeśli na Waszych urządzeniach brakuje łamigłówek, z pewnością spodoba Wam się opcja pobrania produkcji na co dzień płatnej za totalne zero złotych. Aplikacja obecnie jest ,,App of the Day”, dzięki czemu można zapoznać się z jej pełną wersją za darmo. Nie ma co – czytamy i pobieramy!

1

Zadanie polega na szeroko rozumianym grupowaniu obiektów. Gracz przechodzi krótkie szkolenie, w którym dowiaduje się które trzy obiekty może łączyć, by uzyskać za nie punkty. W ten sposób powstaje co najmniej kilka różnych kompozycji: kolorystycznych, kształtowych, symbolicznych, ,,każdy inny”, itp., które można stosować podczas zabawy.

3

Użytkownik może wybrać jeden z dwóch trybów gry: levels, bądź time attack. Pierwszy jest podzielony na kilkaset różnych plansz, w których należy spełnić określone kryteria, by przejść dalej. Time attack to 60 sekund na wykonanie jak największej ilości kombinacji. Tutaj jednak spotykamy się z power-upami w postaci dodatkowych sekund – jeżeli zdążymy pacnąć uciekającą ikonkę, przedłużymy swoją grę o 2 sekundy. Im więcej punktów uda nam się zebrać, tym wyżej w rankingu się znajdziemy.

2

Do dyspozycji graczy oddano również pomoce w postaci podpowiadajek, podświetlających aktywne obiekty. Ilość hintów jest ograniczona. Ich ilość można zwiększyć, dokupując paczki w AppStore. Nie sądzę, by było to konieczne – w końcu nie na tym polega rozwiązywanie łamigłówek ;)

Jeżeli chodzi o typowe odczucia estetyczne, to produkcja autorstwa Torched Media prezentuje się wyjątkowo ładnie, a dźwięki są nienachalne i wpadają szybko w ucho, motywując do dalszej gry. Nie pozostaje mi nic innego, jak polecić Wam ten cenny produkt ;)

icon
GroopsTorched Media LLCGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button