Dr. Panda’s Mailman – nowa gra z serii Dr. Panda!

Jeżeli podobnie jak ja, jesteście zakochani w serii Dr. Panda, z pewnością zainteresujecie się nowością, jaka pojawiła się kilka dni temu na łamach AppStore. Dr. Panda’s Mailman to aplikacja dla dzieci. Dzięki niej mali artyści będą mieć okazję na wykazanie się swoimi zdolnościami plastycznymi i manualnymi.

Kim może być główna postać w grze o pandzie? Oczywiście czarno-białym miśkiem z zabawnymi ,,okularami” wokół oczu! Ten bohater chyba nigdy mi się nie znudzi – jest słodki i zawsze wprawia mnie w dobry nastrój.

Celem gracza jest namalowanie swojej własnej kartki pocztowej w urzędzie, odpowiednie jej podstemplowanie, przekazanie przyjacielowi do naklejenia znaczka, a następnie zawiezienie pod wskazany adres.

Po załadowaniu przesyłki na rower, zaczynamy prawdziwą przygodę. Musimy początkowo sprawdzić postać, do której wieziemy list. Kolejnym krokiem jest przeszukanie okolicznych dróżek w poszukiwaniu odpowiedniego znaku kierującego do domku. To nie jest prosty element, gdyż trzeba się czasem najeździć – na szczęście nie jesteśmy ograniczeni czasowo, więc na spokojnie działamy według własnych zasad.

Kiedy uda nam się dotrzeć do celu, klikamy w adresata i wręczamy mu kopertę. Powracamy do urzędu i zaczynamy zabawę od nowa, adresując przesyłkę do kolejnego mieszkańca.

Przed rozpoczęciem gry warto trochę pojeździć po mieście, by mniej więcej zorientować się w układzie. Spotkamy się ze wszystkimi porami roku i każdym opadem atmosferycznym. Przyjdzie nam wjeżdżać na górki i wskakiwać na rampy. Jednym słowem – rewelacja.

Gra jest rozwinięta i bardzo przyjemna dla oka i ucha. Jeżeli macie w swoim otoczeniu maluchy, zdecydowanie powinniście zainwestować kilka złotych w apkę studia TribePlay.

icon
Dr. Panda PostmanDr. Panda LtdEducation19,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button