My Great Big Coloring Book – malowanki dla dzieci

Zamiast kupować ciągle to nowe książeczki z rysunkami do pokolorowania, pobierzcie darmową aplikację o nazwie My Great Big Coloring Book – znajdziecie w niej 12 kategorii malowanek, dzięki którym dziecko będzie miało możliwość na poznanie różnorodnych obrazków i zapoznanie się z ciekawymi motywami.

W programie studia Go Games Limited znajdziecie po dwie malowanki z każdej kategorii za darmo. Za resztę trzeba niestety zapłacić. Uważam jednak, że 24 obrazki w zupełności wystarczą na długie godziny. W narzędziu dziecko nie rozwinie swojej wyobraźni tak, jak na prawdziwym papierze, ale z pewnością będzie miało dużo frajdy.

Poza gotowymi obrazkami, które potrzebują wypełnienia kolorami, w My Great Big Coloring Book zwykły szkicownik, w którym możecie rysować co tylko przyjdzie Wam do głowy. Do dyspozycji macie pewien zasób kolorów, ołówek, farbę do wypełnienia obszaru, gumkę, oraz lupę. Dodatkowo w każdym momencie możecie skorzystać z gotowych wzorów, które służą za naklejki.

Zajmijmy się jednak gotowymi rysowankami. Jak widzicie, wśród tematów obrazków znajdziecie ludzi, zwierzęta, fantastykę, science fiction, cyrk, misie, pojazdy, oraz wiele innych. Po uruchomieniu wybranej kategorii, na ekranie ukaże Wam się bodajże 16 obrazków, z czego tylko dwa są odblokowane w darmowej wersji.

Zamalowujecie dowolne obszary za pomocą narzędzi, które opisałam w akapicie na początku. Najwygodniej byłoby, gdyby dziecko korzystało z rysika. Nie każdy korzysta z tego ustrojstwa, lecz jeżeli nie macie w swoim zaopatrzeniu takiego przedmiotu, poszukajcie w internecie sposobów na samodzielne jego stworzenie. Folia aluminiowa może być bardzo przydatna. Parówki raczej sobie odpuśćcie ;)

Za kilka dolarów można wykupić pełną wersję gry. Czy warto? To zależy. Prawdopodobnie wydacie dwa razy tyle na książeczkę z rysunkami. Ja jednak (pomimo swojego młodego wieku), jestem trochę starej daty i preferuję kartkę i mazaki. Taki zestaw fantastycznie rozwija zdolności dziecka.

Jeżeli jednak potrzebujecie czegoś, by zając malca w podróży, bądź podczas innych czynności, z powodzeniem możecie pobrać opisywane narzędzie. Ładnie, prosto i kolorowo.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button