Bug Heroes 2 – tower defense z bliskiej perspektywy

Gra Bug Heroes 2 wciąga, niczym odkurzacz. Produkcja studia Foursaken Media sprawia, że człowiek nie wie kiedy minęło kilka godzin, odkąd zaczął grać. Moim zdaniem, aplikacja sprawi, że tysiące graczy przerzucą się ze zręcznościówek, na prawdziwe tower defense, tyle że z perspektywy pierwszej osoby. Nie do końca jasne?

W grze sterujemy za zmianę kilkoma postaciami. Ustawienie kamery nie opiewa na cały obszar, jaki jest pod naszą ochroną, jak to zwykle bywa w tej kategorii gier. Kamera jest z tyłu postaci, dzięki czemu widzimy zbliżających się wrogów z bliska. Przemierzamy świetnie wymyślone obszary i staramy się zabić każdego, kto narazi nasz rewir na niebezpieczeństwo.

Akcja gry toczy się w pokoju. Plansze połączone są specjalnymi kładkami, które prowadzą ze stołu na blat, z blatu na krzesła, a z krzeseł jeszcze na inne meble. Grafika przykuwa uwagę, jak w żadnej innej grze. Mamy do wyboru 25 postaci, które sukcesywnie odblokowywane są podczas naszych zmagać.

Aby przejść do trybu misji, najpierw należy ukończyć trening, na który składa się nauka sterowania postacią, strzelania, oraz kolekcjonowania jedzenia. Nasza baza jest ciągle atakowana, dlatego zanim wyruszymy na prawdziwą wojnę, musimy podszkolić się z zabijania coraz to większych wrogów.

Zaczynamy od walki ma zabawnymi małymi kulkami. Kiedy uda nam się osiągnąć pierwszą gwiazdkę w treningu, przekonamy się, co może czekać nas później – małe, słodkie stworki przekształcają się w wielkie monstra, które nie wyglądają już tak niewinnie.

Twórcy aplikacji zapewnili swoim użytkownikom zabawę w pojedynkę, oraz ze znajomymi, poprzez połączenie internetowe. Zarówno jeden tryb, jak i drugi sprawdza się rewelacyjnie. Walczymy na arenie, dopóki nie będziemy martwi.

Nowością w grze jest fakt, że możemy prowadzić dwie postaci jednocześnie, zmieniając je na dolnym pasku. Każdy bohater charakteryzuje się innymi umiejętnościami. Sprytnie dobierając obronę do wroga, będziemy w stanie uchronić naszą bazę przed inwazją obcych. Zapowiada się fenomenalnie. Pobierajcie, a ja wracam do gry!

icon
Bug Heroes 2 PremiumFoursaken MediaGames9,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button