DarmoweGry na AndroidaiOS

LEGO Hero Factory Invasion – zespół Alpha do boju!

Kojarzycie roboty Bionicle? W LEGO Hero Factory Invasion będziecie walczyć wspomnianymi robotami Bionicle z przybyszami, którzy chcą zaszkodzić Waszemu światu. Dzięki fenomenalnej grafice i praktycznie nieskończonej możliwości ulepszania postaci, zabawa rozciągnie się na dłuuugie tygodnie.

Produkcja The LEGO Group jest stworzona w języku polskim, więc każdy mały gracz będzie miał okazję na swobodne poruszanie się w grze, bez konieczności zaglądania do słownika. Wymieniajcie postaci na bieżąco, używajcie ich na zmianę, aby poradzić sobie z inwazją obcych!

Początkowo znajdujecie się na tyłach dziwnej fabryki. Operujecie przyciskami na wyświetlaczu, aby Wasza postać mogła się swobodnie poruszać. Zbieracie trzy elementy, które posłużą do stworzenia unikalnego robota. Już podczas krótkich poszukiwań będziecie mieć okazję na spotkanie wrogów, z którymi należy rozprawić się nie inaczej, jak za pomocą strzałów.

Możecie być pewni, że już od pierwszych chwil będziecie atakowani. Zanim zdążycie zebrać wszystkie potrzebne elementy, wrogowie będą nadciągać z obu stron. Musicie być czujni.

Walczycie z obcymi. Zależnie od poziomu zaawansowania, są to małe stworki, abo wielkie roboty. Wybieracie story mode, bądź bitwę. Oba tryby są dość trudne i wymagają od gracza sporej znajomości całego zaplecza robotów.

Do przejścia gracze mają aż 45 poziomów, zlokalizowanych w kilku częściach miasta. Podczas gry należy ulepszać swoich bohaterów, aby mieli jakiekolwiek szanse w walkach z przeciwnikami. Wasi wrogowie są porządnie uzbrojeni. Nie możecie odstawać w tej kwestii, dlatego każde pieniądze, jakie będziecie mieć, wydawajcie od razu na ulepszenia.

Oczywiście gra naszpikowana jest mikropłatnościami, lecz i bez nich świetnie poradzicie sobie na arenie walki. Wystarczą dobre umiejętności i sprytne dysponowanie bohaterami. Jestem pewna, że fani Lego będą zachwyceni opisywaną produkcją.

Aby odblokować najlepszych Lego bohaterów, trzeba będzie pokusić się o wyszperanie z portfela około 4 dolarów. Za tą kwotę zdobędziecie odpowiednią ilość wirtualnych pieniędzy na wykupienie ukochanej postaci. Można wykupić pakiet walut, bądź odblokowywać każdego bohatera po kolei za niecałego dolara. Wybór należy do Was.

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wygląd
Sterowanie

Polecamy

Kolejna świetna produkcja od Lego. Dołączcie do zespołu Alpha i walczcie z przeciwnikami, którzy chcą zniszczyć Wasz świat!

Tagi

Podobne

Back to top button
Close