Car Mechanic Simulator 2014 – sprawdź się w roli mechanika (PL)

Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się nad podjęciem kariery mechanika samochodowego, obecnie możecie sprawdzić swoje predyspozycje na ekranie własnego, mobilnego urządzenia. Gra Car Mechanic Simulator 2014 to świetna opcja przede wszystkim dla mężczyzn (chociaż nie powiem – tak się wkręciłam, że zostanę chyba nieliczną kobietą-mechanikiem).

Gra obecnie zbiera masę rewelacyjnych ocen w sklepie iOS i Google Play. W zasadzie nie ma się co dziwić – jest genialna pod każdym względem. Poniżej postaram się przybliżyć Wam możliwości produkcji od PlayWay.

Rozpoczniemy bardzo pozytywnym akcentem – gra jest dostępna w języku polskim. W trakcie zabawy obsługujemy klientów, zbierając przy okazji punkty doświadczenia oraz pieniądze na ulepszanie swojego warsztatu. Za swoją pracę dostajemy punkty – są one wyznacznikiem jakości oferowanych przez nas usług.

Im wyższy poziom doświadczenia uda nam się uzyskać, tym więcej możliwości będziemy mieć przed sobą. Klienci przyprowadzają do nas swoje auta – często nie wiedzą co im dolega. Korzystając z zaawansowanych narzędzi, reperujemy wehikuły i oddajemy je swoim właścicielom. Jeżeli jesteście cwaniakami, możecie zakupić części wcześniej – w ten sposób zyskacie dodatkowe pieniądze.

W trakcie gry można kupować nowe licencje, oferować szkolenia pracowników i stawiać na reklamę warsztatu, zamawiać części z wyprzedzeniem, budować 3 różne warsztaty oferujące ponad 80 różnych części i 50 rodzajów usterek do usunięcia, przyjmować dodatkowe zlecenia itp.

Trzeba przyznać, że w opisywanej grze jest co robić. Nie ma chwili, by gracz czuł się znudzony. Dzięki dobrej grafice i ogromnych możliwościach, cieszymy się grą przez długie godziny. Jeżeli jeszcze nie jesteście przekonani, sprawdźcie oceny innych użytkowników ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Car Mechanic Simulator 2014PLAYWAY SPOLKA AKCYJNAGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button