Grandma’s Kitchen – babcia uczy wnuczkę gotować

Poszukujecie ciekawej aplikacji dla Waszej pociechy? Jeżeli dziecko lubi pomagać Wam w kuchni, jest zainteresowane tym, w jaki sposób powstają przeróżne potrawy, powinniście zafundować mu aplikację o nazwie Grandma’s Kitchen. W produkcji z babcią w roli głównej, dzieci uczą się wielu przydatnych rzeczy. Znajdziecie tam kilka matematycznych łamigłówek, zadań na inteligencję i przede wszystkim sposobów na nauczenie malca najbardziej podstawowych czynności w kuchni.

Jak powszechnie wiadomo, nikt nie zajmuje się lepiej dzieckiem, niż babcia. Jeżeli dziecko ma ochotę nauczyć się gotować, najwspanialszą nauczycielką okaże się babcia. Ona ma cierpliwość i każde dobrze wykonane zadanie odpowiednio nagrodzi. Czasem zwykły buziak wystarczy, by dziecko poczuło się docenione. W opisywanej produkcji zadaniem gracza jest właśnie pomoc w kuchennym imperium. Gracz będzie musiał dobierać składniki potrzebne do wyrobu danej potrawy, miksować, piec w piekarniku, a także używać odpowiednich narzędzi, które w kuchni są najczęściej używane.

Szata graficzna aplikacji jest bardzo ładna – obecnie świąteczna. Słodka babcia mówi typowo babcinym głosem – wszystko powtarza powoli i wyraźnie. Wnuczka podczas dodawania składników do ciasta, mówi co właśnie ma w planach robić. Dzięki temu, dziecko będzie mogło nauczyć się angielskich słówek. Trzepaczki i wałki w dłoń! Niech kuchnia stanie się ukochanym miejscem Waszego dziecka.

Pobierz Grandma’s Kitchen w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button