AndroidDarmoweGry na Androida

Ghul – wojna z potworami!

Wydaje Wam się, że w grach o wojnach ludzkości z potworami chodzi głównie o strzelanie do niebezpiecznych istot za pomocą ultra-nowoczesnych broni? Produkcja o nazwie Ghul udowodni Wam, że wcale tak nie jest!

W grze Ghul wcielamy się w postać tajniaka armii Stanów Zjednoczonych, który w niedalekiej dla nas przyszłości, bo około dziesięć lat do przodu, musi poradzić sobie z atakującymi naszą planetę istotami. Wbrew pozorom, nie będzie tego robił za pomocą broni palnej czy laserowej, a… nowoczesnego pojazdu latającego, który został zaprojektowany po to, by radzić sobie w tego typu sytuacjach.

Rozgrywka w opisywanej produkcji przypomina nieco tę z Temple Run. Latający pojazd kierowany jest automatycznie, a naszym zadaniem jest omijać wszelkiego rodzaju przeszkody, pokonywać stających nam na drodze przeciwników no i… zbierać wszechobecne złote monety, które są raczej mało istotnym dodatkiem, a nie czymś całkowicie niezbędnym.

Jak zapewne się domyślacie, sterowanie w Ghul nie jest niczym skomplikowanym. Każdy z Was bez problemu sobie powinien z nim poradzić, tak więc nie ma co przedłużać. Warto natomiast nieco wpisu poświęcić oprawie graficznej, która – według mnie – jak na tego typu produkcję prezentuje się całkiem dobrze. Nic złego nie zamierzam też pisać o dźwiękach towarzyszących rozgrywce, choć do arcydzieł na pewno nie należą.

Ghul do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 6/10

Tagi

Podobne

Back to top button
Close