Aplikacje Must Have! Część 3.

Oto ostatnia część naszej małej serii! utaj również tyko najpotrzebniejsze programy, bez zbędnych śmieci oraz gier. Te są przecież niepotrzebne na naszym smartfonie, choć większość twierdzić będzie inaczej :)

1. Dysk Google

googledrive

Kochamy Google. To pewne. Udostępniamy im przecież mnóstwo naszych danych i korzystamy bardzo chętnie z darmowych usług. Wielu broni się przed Google jak może za sprawą inwigilacji, która podobno się odbywa. My jednak na to nie zważamy i bardzo chętnie wam Drive polecamy! (rymy częstochowskie…) Do korzystania z dysku niepotrzebne jest dodatkowe konto. Wszystko zintegrowane z resztą usług. Naprawdę dobra aplikacja.

2. Endomondo Sports Tracker

Sport jest ważny! Tak, to niepodważalny fakt i nie kręćcie nosem, że tyle lat przeżyliście bez zbędnego wysiłku fizycznego. Endomondo skutecznie zachęca do przebywania kolejnych kilometrów. Świetną funkcją jest możliwość konkurowania z naszymi znajomymi. Obserwowanie naszych i ich postępów przynosi korzyści wszystkim. Po pierwsze – to świetna zabawa, a po drugie – zdrowa!

3. Documents To Go 

Czym byłby smartfon bez pakietu biurowego? Oto jeden z nich, ten z najbardziej popularnych. Darmowa wersja daje nam tylko możliwość wyświetlania plików. Radzi sobie z właściwie wszystkimi ważnymi formatami zapisu plików – nawet tymi najnowszymi od Microsoftu.

4. Alarm Clock Xtreme

Systemowy budzik niestety nie poraża nas ilością opcji konfiguracyjnych oraz funkcji. Kompletne przeciwieństwo Alarm Clock Xtreme. To obecnie chyba najlepszy budzik z marketu, który dostępny jest za darmo. Zabezpieczenia przed przypadkowym wyłączeniem dźwięku oraz przed wyłączeniem go przez sen, co zdarza się niestety często. Skonfigurowanie wszystkiego zajmie kilka minut!

5. Auto Mapa

A teraz aplikacja, która niestety jest płatna. Mimo wszystko jest to jednak aktualnie najlepsza nawigacja która prowadzi nas po polskich drogach. Problemy, które występowały na samym początku już nas nie dotyczą. Wersja na system Android została dopracowana i działa świetnie. Równie dobrze prowadzi nas także przez kolejne miasta. Dla podróżników pozycja obowiązkowa!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button