Bejeweled Blitz – casualowa produkcja dla każdego

bejeweledGrę pod tytułem Bejeweled kojarzy zapewne większość z was, a Ci, którzy pracują przy komputerze na pewno niejednokrotnie grywając we flashowe gierki natrafili na produkcję tego typu. W Internecie znaleźć można setki wariacji na ten temat, lecz prze nami chyba najlepsza tego typu gra.

Oto Bejeweled Blitz dostępny od niedawna w Google Play. Zasady gry są niesamowicie proste. Otrzymujemy planszę diamentów o różnych kształtach i kolorach. Naszym zadaniem jest umieścić w jednej, prostej linii przynajmniej trzy z nich. Maksymalna ilość diamentów pod rząd to 5. Jeśli uda nam się zrobić więcej niż trzy to otrzymujemy bonusy punktowe oraz bomby, które pozwolą na niszczenie jeszcze większej ilości diamentów jednocześnie. Wszystko to w ciągu minuty, którą trwa runda.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji będziemy mogli skorzystać z tutoriala, który poprowadzi nas przez wszystkie zasady jak i wytłumaczy kolejne ulepszenia oraz pomoce, które możemy zdobyć odpowiednio ustawiając klocki licząc na szczęście.

W grze możemy konkurować ze znajomymi. Tych znajdziemy oczywiście na Facebooku. Łatwiej jest skorzystać z możliwości serwisu Facebook niż tworzyć własną infrastrukturę do obsługi konkurencji między znajomymi.

Gra wygląda bardzo przyzwoicie. To samo, jeśli chodzi o dźwięk. Jest on przyjemny dla ucha, nie znajdziemy tutaj dziwnych, niepasujących do klimatu rzeczy. Wracając do grafiki, to można powiedzieć, że tutaj się naprawdę postarano. Mnóstwo wybuchów i efektów, które działają niesamowicie płynnie. Na dużych wyświetlaczach wygląda to naprawdę świetnie!

Ocena 9/10
Świetna, prosta gra, a wykonana efektownie.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button