Eufloria – świetna strategia!

Perełek w Google Play trochę mamy. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Tym razem kolejna tego typu gra, którą naprawdę warto zainstalować na swoim smartfonie. To Eufloria, którą znaleźć możemy na platformach Windows, Mac OS X, Playstation 3, Linux, Android, iOS, a także Blackberry. Robi wrażenie.

eufloria

Eufloria to strategia czasu rzeczywistego. Decyzje musimy podejmować szybko i sprawnie, gdyż może się to dla nas źle skończyć. Nasze zadanie to skolonizować wszystkie dostępne na mapie asteroidy. Robimy to za pomocą małych latających stworzonek, które mogą przemieszczać się między kolejnymi ciałami niebieskimi. Dzięki nim możemy zasadzić drzewo. To wydaje plony z czasem, którymi są kolejne stworzonka. Drzewo rośnie z czasem tak jak i ilość gałęzi, z których rodzą się następne latające rzeczy.

Niestety żeby nie było zbyt łatwo, a jednocześnie nudno zdecydowano na wstawienie do gry przeciwników. Ci atakują nasze asteroidy i stworzonka. Przeciwnicy trzymają także swoje terytoria i ich również musimy atakować. Zniszczenie drzewka wiąże się z przejęciem asteroidy. Gramy tak długo aż przejmiemy wszystkie wolne i wrogie ciała niebieskie.

Gra zadziwia nas swoją oprawą audiowizualną. Dźwięk, który skomponowano brzmi świetnie. Przed uruchomieniem gry dostajemy poradę, żeby założyć słuchawki. Warto to zrobić. Grafika jest świetna, a mimo to nie potrzeba zbyt mocnego smartfona żeby obsłużyć silnik.

Jeśli macie wolne 16zł to naprawdę polecamy! Cena trochę wysoka, lecz naprawdę warto. Grywalność stoi na naprawdę wysokim poziomie.

Ocena 9/10
Świetna oprawa, bardzo fajny pomysł i wykonanie.

Za darmo wersja demo oraz wersja pełna.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button