Snuggle Truck – dowieź zwierzaczki ciężarówką do celu

Snuggle Truck to gra, która przypomina trochę grę Hill Climb Racing. Poruszamy się pojazdem w prawą stronę. Tylko że w tym wypadku nie staramy się dojechać jak najdalej, a jak najszybciej i do konkretnego celu, który jest z góry ustalony przez twórców.

W przypadku Snuggle Truck naszym jedynym pojazdem będzie ciężarówka. Sterujemy nią za pomocą dwóch palców, które odpowiadają za przyspieszenie oraz hamowanie, a przechylanie telefonu odpowiada za przechylanie ciężarówki. Żeby jednak nie było tak łatwo, to z tyłu znajdziemy misiaki. Teraz mała ciekawostka związana z tytułem gry. Na początku nazywała się ona Smuggle Truck, a z tyłu siedzieli prawdziwi ludzie. Niestety gra wywołała wiele kontrowersji z racji swojej tematyki. Postanowiono więc zmienić literę M na N w tytule, a postacie zastąpiono pluszowymi zwierzakami.

snuggletruck

Gra na początku nie jest zbyt prosta. Poziom trudności rośnie oczywiście z postępami i potem naprawdę trudno jest dojechać z wszystkimi zwierzaczkami. Należy też rozsądnie korzystać z ulepszeń, które znajdziemy na naszej drodze, bo zwiększona szybkość powinna idzie w parze z większą trudnością, choć mogłoby wydawać się inaczej.

Graficznie gra stoi na przyzwoitym stałym poziomie. Udźwiękowienie również nie jest złe. Można było się postarać jednak o trochę przyjaźniejszy interfejs dla mniejszych wyświetlaczy.

Szkoda tylko, że za to wszystko producent chce aż 14,19zł. Czy warto? Oceńcie sami ściągając wersję demo.

Ocena 6/10
Nie gra się w to z wielką przyjemnością. Niestety, mogło być lepiej.

I 14,19 za pełną wersję.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button