Extreme Call Blocker Droid – profesjonalne narzędzie do blokowania połączeń

Masz wielu wielbicieli, którzy bez przerwy do Ciebie dzwonią? Czy może jakaś kompletnie nieznana Tobie osoba wciąż wysyła Ci różne niechciane wiadomości? Od dzisiaj Twoje problemy się skończyły, a wszystko dzięki aplikacji „Extreme Call Blocker Droid” pozwalającej na blokowanie  połączeń przychodzących, wiadomości tekstowych oraz multimedialnych.

„Extreme Call Blocker Droid” to narzędzie profesjonalne i choć bardzo wiele osób może stwierdzić,  że cena za nie jest nieco zbyt wygórowana (20,95 złotych), bardzo wiele osób chwali sobie jego użyteczność i niezawodność.

Co należy do najważniejszych funkcji „Call Blockera” przygotowanego dla smartfonów z systemem Android? Przede wszystkim możliwość skutecznego blokowania połączeń przychodzących od numerów prywatnych, to jest zastrzeżonych.

Oprócz tego „Extreme Call Blocker Droid” umożliwia nam także blokowanie wysyłanych przez nieznane numery sms-ów bądź mms-ów. Co ciekawe, wszystkie zablokowane wiadomości nie są usuwane, a jedynie przechowywane w specjalnie przygotowanej dla każdego użytkownika skrzynce z zablokowanymi sms-ami.

Dodajmy też, że bez wątpienia najlepszy, dostępny na Androida, program do blokowania telefonów i wiadomości, pozwala na ustawienie specjalnego harmonogramu w kalendarzu GoogleCalendar, dzięki czemu możemy ustawić, by blokować wszystkie połączenia i wiadomości konkretnego dnia w konkretnych godzinach.

Jak już wspomnieliśmy na początku, „Extreme Call Blocker Droid” kosztuje 20,95 złotych i można go pobrać z Android Marketu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button