Grand Theft Auto: Chinatown Wars – GTA wróciło do gry

Na świecie jest miliony fanów znanej gry Grand Theft Auto: Chinatown Wars, czyli w skrócie GTA. Powstało wiele różnych wersji tej gangsterskiej produkcji. W dzisiejszym wpisie, postaramy się przybliżyć Wam Chinatown Wars, czyli porachunki w jednej z najniebezpieczniejszych i najbardziej znanych dzielnic. Macie ochotę na małe, wirtualne przestępstwa? GTA sprawdzi się w tym świetnie.

 

W grze mamy przed sobą pewne misje do wykonania. Pierwsze z nich są dość proste – nie potrzeba wiele sprytu, aby wsiąść do samochodu i przejechać sto wirtualnych metrów do określonego punktu na mapie. Kolejne wyzwania są już trudniejsze. W rand Grand Theft Auto mamy swojego przełożonego, który podsuwa nam za każdym razem nowe, często bardzo brutalne zadania.

Za każde dobrze wykonane zlecenie, otrzymujemy premię pieniężną. Wielokrotnie w aplikacji spotykamy się z sytuacja, w której naszym celem jest zabicie określonego człowieka, porwanie wybranego auta. Zdarza się, że w czasie wypełniania misji należy uważać na policję, która – jeżeli jest w okolicy – może wszcząć za nami pościg. Wtedy musimy wykazać się szybkością i dobrym refleksem, aby uciec przed radiowozem.

Gra od strony graficznej nie przedstawia się nadzwyczajnie – dość toporne krawędzie i niedopracowane szczegóły. Efekty dźwiękowe natomiast są dość specyficzne – lepiej ściszyć głośnik, aby spokojnie oddać się zabawie.

Grand Theft Auto: Chinatown Wars do pobrania za €4,49 w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button