Grabatron – symulacja UFO

Future Games of London (FGOL) wydało grę Grabatron w 2011 r. Było to zadziwiające ponieważ brytyjskie studio nie wydaje praktycznie nic co może się stać hitem. Inaczej było właśnie z tą grą. Jest to nawiązanie do pierwszej produkcji FGOL, a dokładniej do Hungry Shark, gdzie chodziło o wcielenie się w rekina i spustoszenie oceanu jedząc rybki.

Tutaj zamiast krwiożerczego rekina jest UFO. Grę stworzono na podstawie historii z 1951 roku, gdzie latający spodek nawiedził słynne Area 51.
Naszym zadaniem jak się domyślacie jest spustoszenie okolicy, czyli m.in. : porywanie farmerów, zabijanie krów, świń i owiec, a także policjantów i żołnierzy. Punkty możemy uzyskaż też za pomocą burzenia domów i elektrowni.

Jeśli chodzi o plansze, to możemy je odblokować za pomocą kryształów. Ciężko jednak je zdobyć i to jest największy minus tej gry.
UFO ma wielki obszar, w którym może się poruszać. Wydaje się, że nigdy się nie kończy.

Sterowanie jest bardzo proste. Należy pochylać telefon lub tablet w zależności od kierunku, jaki wybierzemy i za pomocą dotyku chwycić, upuścić lub rzucić przedmiot.

Gra jest bardzo ciekawa, jednak nie każdego zainteresuje.
Grafika i muzyka zostały wykonane bardzo profesjonalnie. Ludzie, którzy są bardzo małych rozmiarów są łatwo rozpoznawalni. Każdemu efektowi jest przyporządkowany odpowiedni dźwięk. Możemy usłyszeć głos naszej maszyny, a także krzyki ludzi i ich groźby.
Atmosfera jaka wtedy panuje jest naprawdę niezwykła.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button