Gra w butelkę bez butelki? Tak, dzięki smartfonowi!

Mieliście okazję zagrać kiedyś ze znajomymi w zabawę zwaną potocznie butelką? Jeżeli tak, to z pewnością ucieszy Was wiadomość, że w Google Play można znaleźć aplikację, dzięki której znów będziecie mieli okazję pokręcić szklaną butelką i wyznaczyć kogoś do wykonania konkretnego, niekoniecznie łatwego, zadania.

Zabawa w butelkę jest bardzo popularna przede wszystkim dlatego, że nie wymaga od nas żadnej planszy czy kości do gry, a do tego pozwala nam w dowolny sposób modyfikować zasady. Niektórzy z Was grali pewnie w grę, w której wyznaczona osoba musiała pocałować tego, kto kręcił butelką, natomiast reszta próbowała pewnie innych, mniej „pikantnych” wersji, takiej jak ta, w której której zadaniem gracza jest wyznaczanie oryginalnych wyzwań innym uczestnikom gry.

W tym wpisie nie chodziło nam jednak o to, by narzucać Wam, co powinniście robić z mobilną butelką, tak więc zajmiemy się przede wszystkim samym opisem aplikacji stworzonej przez polskie studio ExaMobile. Resztę zostawiamy Wam.

Jak zapewne większość z Was już się domyśliła, „Butelka” nie posiada w sobie wbudowanych trybów gry czy zaawansowanych opcji. Wszystko w aplikacji ogranicza się bowiem tylko i wyłącznie do wybrania liczby uczestników (dokonujemy tego, oczywiście, przed rozpoczęciem rozgrywki).

Niestety, samo kręcenie butelką w opisywanej aplikacji nie jest póki co możliwe dzięki czujnikowi ruchu, a jedynie dzięki ekranowi dotykowemu. W komentarzach zamieszczonych w Google Play przeczytać można także, że niektórzy z użytkowników „Butelki” narzekają na to, iż program nie ma w sobie wbudowanych żadnych dźwięków (emitujących kręcącą się po podłodze butelkę.

Nam osobiście cisza w programie za bardzo nie przeszkadza, choć rozumiemy tych, co chcieliby nieco bardziej ulepszonej wersji mobilnej gry znanej przede wszystkim nastolatkom (i tym, co czują się jak nastolatkowie ;)).

„Butelkę” możecie pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Czy musimy więc Was jeszcze zachęcać do pobrania gry?

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button