Gold Miner Classic – kopalnia pełna złota

To chyba jedna z bardziej znanych gier, w którą każdy w pewnym okresie swojego życia zagrał chociaż raz. Tym razem jest ona dostępna dla wszystkich użytkowników Widnows’a Phone 8.

Jurassic Game wyprodukowali do tej pory kilka aplikacji, które są całkiem dobrze oceniane przez graczy. Wydając na świat klasycznego Gold Minera z pewnością przyciągnęli do siebie dużą liczbę fanów.

goldminer

Gra polega na łowieniu złota z czeluści kopalni. Wcielamy się w postać siwego, starszego pana, który obsługuje owe urządzenia do wyłapywania minerałów ukrytych głęboko pod ziemią. Gra podzielona jest na rundy (każda trwa 60 sekund), w której musimy uzyskać odpowiednią sumę pieniędzy aby przejść dalej. Skąd czerpać kasę? Otóż, każdy surowiec ma swoją określoną wartość, toteż musimy złapać jak najwięcej materiałów.

W kopalni czają się różne niespodzianki i utrudnienia. Nasz staruszek może uchwycić np. kamień, który jest niesamowicie ciężki i mało wartościowy czy też brązowego gryzonia, biegającego tam i z powrotem. Grozę stanowią beczki wypełnione dynamitem – po złapaniu wybuchają i niszczą wszystko dookoła.

goldminer2

Plusem dla gracza są bardzo wartościowe diamenty do złapania a także worki-niespodzianki, w których możemy znaleźć pewną sumę pieniędzy czy też dynami, który może posłużyć do rozwalenia złapanego przez przypadek kamienia. Po każdej rundzie, udajemy się do sklepu, w którym możemy nabyć różne udogodnienia dla naszego bohatera.

Dużym minusem jest brak zapisywania osiągnięć. Kiedy poniesiemy porażkę w danym etapie, tracimy wszystko i musimy zacząć od nowa.

Gra jest wiernym odzwierciedleniem klasycznego Gold Minera. Nie różni się nawet pod względem audiowizualnym. Jest to jedna z bardziej wciągających i atrakcyjnych gier i myślę, że będzie odpowiednia dla każdego gracza.

Ocena : 9/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button