Info WP.PL – bądź na bieżąco z informacjami z kraju i ze świata

Odwiedzasz czasem witrynę wp.pl? Lubisz wiedzieć co dzieje się na świecie? Chciałbyś mieć aplikację, która umożliwi Ci monitorowanie informacji z kraju w każdej chwili? Twórcy Info WP.PL stworzyli aplikację właśnie z myślą o takich osobach, jak Ty!

wp3

Aplikacja podzielona jest na sześć kategorii, dzięki którym będziesz mógł szybko znaleźć to, co Cię w danej chwili zainteresuje. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem finansów, wiadomości, czy pogody – z pewnością wyszukasz coś, co sprawi, że spędzisz w tej aplikacji dużo czasu.

Info WP.PL zostało wzbogacone w rozbudowaną analizę giełdową. Jeżeli więc gra na giełdzie nie jest Ci obca – zachwyci Cię prostota, z jaką możesz śledzić notowania w każdym miejscu na świecie.

wp2

Apka z serii ,,dla każdego coś dobrego” – poza finansami, pogodami i wiadomościami, twórcy zaoferowali nam m.in. działy poświęcone sportowi, rozrywce, motoryzacji i technologii.

Pogoda korzysta z naszej aktualnej lokalizacji, dzięki czemu zawsze będziemy wiedzieć, jak zaplanować sobie dzień.

Obsługa serwisu jest bardzo prosta – z lewej strony mamy pasek główny, za pomocą którego wybieramy kategorie. Na ekranie głównym wyświetlają nam się najważniejsze informacje dnia. Przesuwając palcem po ekranie, przeskakujemy między kolejnymi pozycjami.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button