Gods Of Rome – Gameloft powraca z antyczną bijatyką

Gameloft – znane wszystkim studio wydające naprawdę duże produkcje tym razem postanowiło pójść w świat bijatyk. W Gods Od Rome przenosimy się do czasów antycznych i wcielamy się w rolę znanych bogów – bohaterów. Naszym celem jest pokonanie przeciwników. Czy takie postaci jak Zeus, czy Hades przekonają gracza do pozostania w grze na dłużej? O tym poniżej.

screen640x640

Jestem tolerancyjna względem nienadmiernego stosowania mikropłatności i korzystania ze sponsorowanych reklam. Jeżeli jednak twórcy za bardzo chcą zarobić na teoretycznie darmowej gierce, nie jestem już zachwycona.

Niestety, z takim zagraniem mamy do czynienia w Gods Of Rome. Gramy sobie najpierw do woli aż tu nagle limity uniemożliwiają dalszy rozwój i praktycznie jedynie mikropłatności są w stanie cokolwiek zdziałać.

Kilka słów na temat samej gry, sposobu sterowania i grafiki. Produkcja charakteryzuje się dynamiką. Nasze palce są bez przerwy w ruchu, atakując, bądź broniąc, czy zasłaniając się przed ciosami. Mogę spokojnie powiedzieć, że oprawa graficzna i dźwiękowa jest na wysokim poziomie. Fabuła jest rozwinięta i wciąga.

Podczas gry zużywamy energię, potrzebujemy złotych monet i diamentów. Jak już wspomniałam, na początku jest słodko i pięknie. Z czasem robi się męcząco, bo ,,życia” się wyczerpują, super-moce są dodatkowo płatne a my nie mamy w zasadzie ruchu.

Jeżeli jesteście otwarci na mikropłatności, polecam – zdecydowanie. Jeżeli chcecie grać totalnie za darmo, dajcie sobie spokój, bo zrobicie sobie tylko smaka ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button