AppSale – promocje w AppStore #157

Witajcie w nowym, 2016 roku! Mam nadzieję, że najbliższe 365 dni będzie bogate w promocje, a Wy będziecie mogli korzystać z naszego cyklu promującego cotygodniowe, darmowe okazje w każdej wolnej chwili. AppSale się nie zmienia i wchodzi w Nowy Rok ze 157 już odcinkiem przecen :)

Ciekawi jesteście co dla Was przygotowałam? Cztery gierki, dzięki którym zapomnicie o nudzie i problemach. Pierwsza z nich to Keep Me Up (przecena z $1,99 na zero), druga – Supermarket Mania 2 (Full) (przecena z $2,99 na zero), trzecia – Crowman & Wolfboy (przecena z $3,99 na zero), oraz czwarta – Cut the Button (przecena z $0,99 na zero).

Keep Me Up

eqf

Keep Me Up to jedna z tych gier, których sensu prawdopodobnie kobiety nigdy nie poznają. Stwierdzam więc,  że odnajdą się w niej najlepiej ludziki płci męskiej. Zadaniem gracza w opisywanej produkcji jest bowiem podbijanie piłki.

Futbolówkę uderzamy palcem w jej dowolne miejsce. Z doświadczenia wiem, że najlepiej na początku celować w środek, by w ogóle nałapać punktów, nie wspominając już o zgarnianiu profitów w postaci pieniążków. Kasę dostajemy za specjalne zadania, w tym uderzenie w określone miejsce w murze, czy trafienie do kosza.

dwd

Po zgarnięciu pewnej sumki możemy pozwolić sobie na zakup power-upów, czy nowych, wypasionych piłek. Panowie, bierzcie się za pobieranie ;)

Przecena z $1,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Supermarket Mania 2 (Full)

Gry, w których celem zawodnika jest wprowadzenie do zabawy pewnej strategii, trzymanie się planu i czasu nie są dla wszystkich. Ja należę do tej grupy, która na hasło ,,Supermarket Mania 2 w pełnej wersji jest za darmo”, dostaje uderzenia radości. Przechodzenie kolejnych poziomów na drabinie kariery to dla mnie czysty relaks.

W produkcji wcielamy się w rolę dziewczyny, która obejmuję posadę właścicielki sklepu. Najpierw jest to sklepik z dosłownie kilkoma produktami, a później zamienia się w prawdziwy supermarket. Tylko ci najbardziej wytrwali dadzą sobie radę z presją czasu i wiecznie niezadowolonych klientów.

Macie chęć na długoterminową zabawę? Pobierajcie. Jestem pewna, że nie będziecie zawiedzeni, a Wasze jabłuszkowe urządzenie zyska fajną apkę do gry w każdym miejscu.

Przecena z $2,99 na zero. Pobierz w AppStore.

Crowman & Wolfboy

Jeśli szukacie czegoś, co zmusi Wasze palce do szybszej pracy, a mózg do wysiłku, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej tej aplikacji. Sterowanie w niej odbywa się w banalny sposób, bowiem jedynie przy pomocy przeciągania palcem po ekranie, bądź przytrzymywania w wybranym miejscu.

Poruszając się dwiema postaciami zgarniamy świecące kule, żyjątka, omijamy niebezpieczeństwa, by w końcu dotrzeć do bezpiecznego miejsca. Do pokonania mamy wiele skomplikowanych, lecz bardzo wciągających poziomów.

Gra normalnie jest dość droga, lecz obecnie można ją nabyć za całkowitą darmochę. Nie czekajcie aż cena wróci do normy :) Wbijajcie do AppStore i bierzcie, co Wasze :)

Przecena z $3,99 na zero. Pobierz w AppStore

 

 

Cut the Button

Cut the Button to z pozoru relaksacyjna aplikacja, w której przy pomocy dwóch palców, obcinamy sobie guziczki. Nic bardziej mylnego – to wciągająca, często wkurzająca produkcja, która potrafi zszargać nerwy :P

Trzymając na ekranie dwa palce w pozycji widocznej na screenie wyżej, wizualizujemy sobie posiadanie w rękach nożyczek. Naszym celem jest takie obcinanie (dosłownie, bo musimy wykonać gest szczypnięcia) guzików, by te wpadły do pojemniczka ułożonego na samym środku. Mamy określoną ilość szans na nietrafienie.

Zależnie od trybu, jaki wybierzemy, będziemy się zmagać z czasem, bądź własną głową. Mimo tego, że można się zdenerwować w trakcie zabawy, szczerze polecam :)

Przecena z $0,99 na zero. Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button