Androidowe Okazje, czyli przeceny w Google Play #115

W Google Play zachowało się jeszcze trochę świątecznych promocji (tak samo jak w hipermarketach można jeszcze znaleźć przedwigilijne pierogi z kapustą i grzybami), ale na potrzeby Androidowych Okazji znaleźliśmy też dla Was coś znacznie świeższego. Mamy nadzieję, że macie już przygotowane portfele i nastawiacie się na zakupowe szaleństwo. Oj tak, naprawdę jest na co wydawać!

Volt

Postanowiliśmy zacząć nieco patriotycznie i na samym początku umieściliśmy Volt, czyli polską produkcję, która opowiada nam o przygodach bardzo zwinnej i pomysłowej… baterii.

W kilkudziesięciu poziomach, jakie przyjdzie Wam ukończyć w opisywanej produkcji, przecina się wiązki elektryczności połączone z głównym bohaterem. Wszystko to po to, aby stworzyć zupełnie nowe kombinacje pod napięciem i dostać się do mety. Nie jest to z początku trudne zadanie, ale wraz z postępem w grze robi się znacznie, znacznie gorzej.

Volt charakteryzuje się bardzo dobrze wyglądającą, 12-bitową grafiką. Największą zaletą rodzimej zręcznościówki jest to, że nie mamy w niej limitu żyć, czyli gramy sobie na poszczególnych levelach tak długo, jak tylko mamy na to ochotę. Fajnie też, że nie wymyślono żadnych innych płatnych dodatków. Kupujemy zatem grę raz i mamy ją dostępną „full opcji”.

Obecna cena apki jest o 50 procent niższa od dotychczasowej. Nie wiadomo jak długo będzie trwać wyprzedaż, a więc korzystajcie, póki jest taka możliwość.

Pobierz Volt za 2,20 PLN w Google Play.

Lifeline 2

Klasyczna rozgrywka cały czas ma rzesze swoich fanów, dlatego jesteśmy przekonani, że ucieszycie się na wiadomość, iż Lifeline 2 właśnie doczekało się solidnej, bo aż 50-procentowej, przeceny.

W Lifeline 2 towarzyszymy Arice, dziewczynie, która poszukuje swojego zaginionego brata oraz chce pomścić śmierć rodziców. Jak się później okazuje, zupełnie prywatny charakter staje się niemalże globalny. Powodzenie wyprawy bohaterki będzie miało zatem istotne znaczenie dla porządku na naszym globie.

liflin

W opisywanej produkcji nie mamy do roboty nic poza czytaniem historyjek tekstowych oraz podejmowaniem decyzji. Nasze wybory mają wpływ na to, jak później będzie wyglądała podróż Ariki i czy w ogóle dostanie się tam, gdzie tego chce. Co ciekawe, świat gry sam daje nam o sobie znać w powiadomieniach. Spodoba się Wam zapewne także to, że Lifeline 2 możemy obsługiwać za pomocą smartwatcha.

Zgodnie z tym, co już pisaliśmy, Lifeline 2 pobierzecie obecnie o połowę taniej, niż do tej pory. Okazja jakich mało, tak więc nie ma co jej marnować!

Pobierz Lifeline 2 za 4,75 PLN w Google Play.

DuckTales: Remastered

Przed Wami remake jednej z najbardziej znanych platformówek z końca lat 80. ubiegłego wieku. DuckTales: Remastered to produkcja ściśle związana z bohaterami serialu animowanego „Kacze opowieści”, gdzie w roli głównej występuje Sknerus McKwacz, Kaczor Donald oraz trójka jego bardzo zwariowanych siostrzeńców.

DuckTales: Remastered to klasyczna, dwuwymiarowa platformówka. Bohater skacze w niej po rozmaitych podłożach, rozprawia się z przeciwnikami, zbiera błyskotki i unika przeszkód. Zgodnie z fabułą, robi to po to, by uratować porwanych Hyzia, Dyzia i Zyzia.

Akcja opisywanej gierki rozgrywa się w bardzo różnych miejscach. Przyjdzie Wam w niej odwiedzić egzotyczne kopalnie, a nawet… Księżyc. DuckTales: Remastered zapewnia wiele godzin dobrej zabawy i zdecydowanie warto się nią zainteresować, to jest pobrać z Google Play.

W normalnych okolicznościach DuckTales: Remastered nie należy do tanich produkcji. Za jej pełną wersję trzeba zapłacić niecałe 50 złotych. Teraz jest to zaledwie 4 złote i 74 grosze. Mało, a wręcz można powiedzieć, że nic!

Pobierz DuckTales: Remastered za 4,76 PLN w Google Play.

Faif

Oryginalna gra match-3, którą spokojnie można nazwać łamigłówką RPG. Reguły zabawy dostępnej w Faif są łatwe do wytłumaczenia, jednak żeby stać się postrachem innych graczy potrzeba sporego zaangażowania i wielu godzin treningów połączonych obraną odpowiednią strategią.

W Faif mamy do dyspozycji kolorowe plansze, na których znajdują się przeróżne symbole. Niektóre odpowiadają za atak, inne za leczenie i tak dalej, i tak dalej. Celem jest zniszczenie przeciwnika, zanim ten zrobi to samo z nami. Jeżeli zbierzemy konkretną liczbę błyskotek, możemy też zdecydować się na zakup specjalnych dodatków, pozwalających na zmodyfikowanie konkretnych umiejętności.

faif

Faif jest mobilną propozycją dla miłośników Multiplayera. Cena gry może niektórym z Was wydawać się nieco przesadzona, ale zapewne wiecie, że match-3 niemal zawsze potrafią zabić nudę. I to szczególnie, gdy nie mają żadnych limitów.

RPG-a od naszych przyjaciół z Buenos Aires dorwiecie tylko teraz za niecałe 5 złotych. To o połowę taniej, niż dotychczas. Świetna sprawa, no nie? :)

Pobierz Faif za 4,71 PLN w Google Play.

Kończymy na dzisiaj. W następnym tygodniu jeszcze kilka dni wolnego, ale później wracamy do szarej rzeczywistości. Gry na odmóżdżenie na pewno więc się przydadzą. Pozdrawiamy! :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button