Fusion Two – owocowa wariacja 2048 w polskiej wersji językowej

Fusion Two to takie 2048, tyle że w polskiej wersji językowej i z owocami zamiast sztywnymi bloczkami. Jeżeli macie ochotę na zabawę logiczną, koniecznie przyjrzyjcie się bliżej mojej dzisiejszej propozycji. Gra dostępna jest zarówno na urządzenia z Androidem, jak i iOS-em, więc tylko korzystający z Windows Phone będą zawiedzeni (ale do tego pewnie zdążyli się już przyzwyczaić).

gwgwg

Do dyspozycji graczy oddano trzy tryby: saga, endless, oraz survival. Pierwsza opcja to przechodzenie kolejnych leveli i zdobywanie gwiazdek za swoje osiągnięcia. Endless to zabawa, w której nie jesteśmy ograniczeni misjami, ani czasem. Survival natomiast wymaga od nas zmieszczenia się w określonych ramach czasowych.

Mnie najbardziej przypadł do gustu tryb z podziałem na levele. Za każdy poziom możemy uzyskać maksymalnie 3 gwiazdki. Dodatkowo mamy do czynienia z diamentami stanowiącymi ekskluzywną walutę, jak również innymi fantami.

gwgwgg

Sterowanie jest banalne i opiera się na przesuwaniu palcem w prawo, lewo, w górę, bądź w dół. Naszym celem jest takie przestawianie bloczków, by cyfry łączące się ze sobą tworzyły w konsekwencji duże liczby. Każdy, nawet najbardziej początkujący gracz z pewnością poradzi sobie z obsługą wirtualnych obiektów.

rgrwrgwr

Aplikacja jest wyjątkowo kolorowa i wesoła. Można w niej spędzić godziny, a także międzylekcyjne przerwy. Skoro wakacje już nastały, każdy uczeń powinien mieć opisywaną grę na swoim urządzeniu, by nie pozwolić sobie na chwilę nudy ;) Polecam więc zarówno dzieciom, młodzieży, jak i dorosłym! ;)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button