Go Plane – unikaj śmiertelnych pocisków

Miałam szczerą nadzieję, że recenzowanie Go Plane będzie czystą przyjemnością. Niestety, ciekawie zapowiadająca się zręcznościówka, okazała się totalnym bublem.

Go Plane to gra zręcznościowa, w której głównym bohaterem jest samolot, który bez przerwy torpedowany jest przez samonamierzające pociski. Wraz z rozwojem rozgrywki, odblokowane zostają kolejne modele maszyn. Wszystkich do odkrycia jest 12, aczkolwiek stanowią one jedynie walor estetyczny – w żaden sposób nie wpływają na zmienę prędkości, czy dynamiki lotu.

Sterowanie odbywa się poprzez przeciąganie palcem po ekranie w sposób, w jaki chcemy, by poruszył się samolot. Zbliżające się pociski stanowią bezpośrednie zagrożenie dla lotu, dlatego musimy uprzedzać zbliżające się niebezpieczeństwo poprzez uciekanie w dowolne strony.

Jedno zderzenie wystarczy, by wszystkie nasze zmagania poszły na marne. Wznowienie zabawy możliwe jest po obejrzeniu sponsorowanych reklam, które systematycznie nawiedzają ekran smartfona podczas korzystania z aplikacji.

Graficznie Go Plane nie zachwyca w żaden sposób. Na obecną chwilę twórcy nie udostępnili jeszcze tabeli graczy, więc to, co ,,wygramy”, w żaden sposób nie przekłada się na rywalizację z innymi. Go Plane w żaden sposób nie sprawi, że nasze życie się odmieni :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button