ARcade Plane – przenieś trasę lotu samolotu do własnego pokoju

ARcade Plane to teoretycznie prosta gra zręcznościowa typu tap-tap, która przy bliższym poznaniu, okazuje się zaawansowaną technologicznie zabawą, w której przenosimy arenę gry do realnego świata.

W ARcade Plane zadaniem gracza jest sterowanie samolotem. Lecąca nad różnymi zabudowaniami maszyna musi być kierowana na różne wysokości ze względu na ułożenie bonusów, oraz elementów krajobrazu. Pilot dba także o to, by wszyscy dolecieli do mety w całości, a także by bak z paliwem nagle nie uległ wyczerpaniu. Wszystko oczywiście w naszym najbliższym otoczeniu :)

Nie możecie sobie wyobrazić, jakim cudem trasa lotu może zostać przeniesiona do pomieszczenia, w którym się znajdujecie? Odpalcie ARcade Plane, włącznie aparat i przez chwilę porozglądajcie się po pokoju. Już po chwili zobaczycie zielony kwadrat, symbolizujący miasto, jakie zostanie w danym punkcie ,,wybudowane”. To miasto będzie do czasu kolejnej zmiany robiło za miejsce, w którym toczy się akcja.

Sterowanie samolotem odbywa się poprzez dotykanie ikonki na wyświetlaczu w celu chwilowego obniżenia lotu. Zadanie pilota ogranicza się do zbierania żółtych gwiazdek z różnych miejsc planszy. Zebrane fanty można wymienić na nowe samoloty, czyli nie ma mowy o monotonii :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button