Family Farm Seaside – życie na polskiej wsi!

Family Farm Seaside to gra studia FunPlus, dostępna na urządzenia z Androidem i iOS’em. Wielkim plusem produkcji jest fakt, że cała dostępna jest w języku polskim, co jest bardzo sympatyczną informacją dla nas. Akcja gry toczy się nad morzem, dzięki czemu gracze zyskują dużo więcej możliwości, niż ci korzystający z gier strategicznych jedynie na lądzie.

Już na samym początku twórcy zachęcają nas do połączenia się z Facebookiem w celu odwiedzenia wiosek znajomych i nawiązaniu sąsiedzkich relacji. Nie jest to jednak koniecznością, co dla mnie jest ogromną zaletą.

Darek to nasz przewodnik. Uczy nas podstawowych funkcji, czyli mówiąc wprost – prowadzi tutorial. W pierwszych minutach poznajemy sklep, nasze zaplecze maszyn, posiadane materiały, oraz obowiązki które bierzemy na swoje plecy podejmując pracę w gospodarstwie.

Posiadając krowę, jesteśmy w stanie uzyskać nie tylko mleko, lecz również ser. Do tego jednak potrzebna jest specjalna maszyna. Idąc tym tropem, kupujemy nowe sprzęty, dzięki czemu nasza farma staje się zaawansowana technologicznie. Prężne rozwijanie swojej gospodarki gwarantuje wysokie zyski.

Jeżeli uda nam się prawidłowo zarządzać działalnością, będziemy mogli pozwolić sobie na sprzedawanie nadwyżek produktów (tych do wyprodukowania jest ponad 200) i otrzymanie tytułu najlepszego farmera.

Walutą w grze są złote monety. O mikropłatnościach nie będę wspominać, bo da się bez nich obejść (pod warunkiem że nie przeszkadza Wam zaglądanie do apki co kilkanaście minut :) ).

Za strategiami nie przepadam, lecz ta okazała się bardzo przyjemna. Jest miła dla oka i co najważniejsze – dostępna w języku polskim, co z pewnością ucieszy osoby będące z językami obcymi na bakier! Szczerze polecam!

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button