Gift Panic – zbadaj tajemniczą wieżę i przejdź ponad 100 leveli

Studio Frogsy postanowiło uszczęśliwić użytkowników przesympatyczną gierką z kategorii match-3. Głównym bohaterem produkcji jest robot, który stara się odzyskać cenne prezenty uwięzione w tajemniczej wieży. Na chwilę obecną do pokonania jest ponad 100 poziomów. Jestem jednak pewna, że twórcy będą systematycznie zwiększać ich ilość.

wrgvwr

O match-3 można pisać wiele. Za każdym jednak razem mogłabym przeklejać gotowe już wpisy z opisanych już aplikacji tej kategorii. Zawsze staram się znaleźć w grze coś nowego, co odróżni ją od ,,koleżanek po fachu”.

 W przypadku Gift Panic na uwagę zasługuje fakt, że przestawianie bloczków odbywa się nie tylko w pionie i w poziomie, lecz także na skos. Gracz może tworzyć kombinacje składające się z czterech fantów zebranych w kwadrat, bądź innych – dowolnie skompletowanych.

wrgwrg

By oczyścić planszę z zalegających elementów, należy połączyć do najmniej trzy identyczne klocki. Jeśli uda nam się stworzyć większe zestawienie, możemy liczyć na premię w postaci bonusowego przedmiotu.

Taki bonus wykorzystujemy do zdobywania większej ilości punktów. Działanie bomb wszystkim jest znane i akurat w przypadku opisywanej gry nie różni się szczególnie. Można więc powiedzieć, że w tym temacie żadnych newsów nie znajdziemy.

fwef

Na uwagę z pewnością zasługuje ścieżka dźwiękowa. Została wykonana przez członków London Symphony Orchestra. Dodatkowo, gracz ma okazję dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi przy pomocy portali społecznościowych. Śledzenie postępów przyjaciół jest zawsze dobrym ,,kopniakiem” :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button