Dot Brain – mózgowe szaleństwo logiczne

Dot Brain to gra logiczna autorstwa polskiego studia. Miłośnicy przemieszczania kulek, którzy zjedli zęby na tego typu aplikacjach, z pewnością zakochają się w minimalistycznym mózgowym szaleństwie.

W każdym z ponad 250 poziomów mamy za zadanie wyczyszczenie planszy z zalegających obiektów. Jak to zazwyczaj bywa w tego rodzaju grach, połączeniu ulegają kule w takim samym kolorze. Biorąc pod uwagę fakt, że zawsze jesteśmy ograniczeni ilością ruchów, robi się naprawdę trudno.

Żeby móc rozpocząć zabawę, musimy zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami. Jedną z nich jest konieczność zużycia wszystkich elementów. Pozostawienie na siatce chociaż jednego krążka wiąże się z fiaskiem w danym levelu. Łączenie ze sobą jak najdłuższych łańcuszków jest doskonałą strategią, pod warunkiem, że w ostatecznym rozrachunku nie pozostaniemy z niesparowanymi fantami, bądź sytuacją, gdzie dwie kulki będą co prawda w jednym kolorze, lecz w zupełnie skrajnych miejscach na ekranie.

Do wykorzystania mamy 20 bohaterów. W żaden sposób nie jesteśmy ograniczeni czasowo kwestia tracenia żyć w opisywanej aplikacji w ogóle nie istnieje. Zupełnie dodatkowo, twórcy stworzyli 45 naklejek, których możemy używać w wiadomościach iMessage :)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button