Around The World – fruń dookoła świata i nie przywal głową w kamień

Ketchapp wciąż nie odpuszcza i znowu serwuje nam nowiusieńką i jeszcze ciepłą mobilną produkcję. Tym razem jest to Around The World, czyli fruwanie na ekranie.

qefee

W grze występują różni bohaterowie. Podstawowym jest ptak, którym uczymy się latać. Nauka nie jest prosta, jak może się to początkowo wydawać. Po chwili jednak dajemy radę i bez problemu ,,łapiemy” o co biega… a raczej lata. Dowiadujemy się, że dotykanie ekranu i przytrzymywanie palca na wyświetlaczu daje szansę na zwiększenie prędkości cyklicznie poruszającego się ptaszyska.

Przede wszystkim naszym celem jest takie pokonywanie kolejnych metrów planszy, by nie uderzyć w żadną przeszkodę. Druga sprawa to zbieranie fantów w postaci złotych sześcianów. Dzięki nim możliwe jest odblokowywanie nowych stworków, a co za tym idzie – rozwój (przynajmniej wizualny…).

qeffefe

Co kilkanaście minut gracz uzyskuje możliwość zgarnięcia prezentu. Zazwyczaj są to nowi bohaterowie, których nie mamy możliwości odblokować ze względu na wysoką cenę (100 sześcianów za sztukę), gdzie przy jednym podejściu do zabawy zyskujemy 1-2 fanty?

qefff

Cóż – graficznie jest dobrze. Nie mam się do czego przyczepić. Jeżeli chodzi o mikropłatności – są, owszem, ale nie ma konieczności z nich korzystać. Czy gra sprawdzi się na dłuższych posiedzeniach niż te, kibelkowe? Nie sądzę :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button