Clock Hop – żabi skok przez wskazówki zegara

Clock Hop to gra zręcznościowa, w której bohater w żabim wydaniu skacze na tarczy zegara, omijając wskazówki. Produkcja znalazła się w AppStore w ostatni czwartek. Co oferuje? Sprawdźcie :)

Plansza do gry jest okrągła, jak tarcza klasycznego zegara. Naszym zadaniem jest takie prowadzenie żabki, by ta nie wpadła na poruszające się wskazówki.

Do pokonania jest wiele poziomów, w których kolejność jest identyczna, jak ilość koniecznych do oddania skoków. Z mojego doświadczenia wynika, że sprawa nie jest wcale taka prosta, na jaką wygląda. Na jednej wskazówce siedzi nasza bohaterka. Druga jest pusta. Czasem jest tak, że porusza się tylko sekundnik, innym razem to my przemieszczamy się razem ze wskazówką, a jeszcze w odmiennym przypadku to oba elementy poruszają się w przeciwną stronę.

Poza różnymi kierunkami, obiekty różnią się także prędkością, z jaką zmieniają swoje położenie na ekranie. To dodatkowo komplikuje sprawę – raz musimy poczekać na skok, a po chwili nie mamy czasu na przemyślenie następnego ruchu.

Podczas gry zbieramy złote monety, za które możemy kupić nowe żaby. Żeby móc kontynuować zabawę po porażce, korzystamt z opcji oglądania sponsorowanych reklam. Tym sposobem dajemy twórcom zarobić, nie pakując się w męczący system mikropłatności.

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button