GEO Play Pro – sprawdź swoją geograficzną wiedzę

Myślisz, że jestem geograficznym mistrzem? Znasz wszystkie stolice państw na świecie? Masz ochotę poduczyć się lokalizacji krajów na mapie? Jeżeli lubisz zadania geograficzne, aplikacja GEO Play Pro zainteresuje Cię swoimi rozbudowanymi możliwościami.

geo geo2

Na samym początku gry wybieramy kontynent, który chcemy wertować. Załóżmy, że patriotycznie stawiamy na Europę. Nasze zadanie w pierwszych etapach będzie polegało na lokalizowaniu stolic wybranego przez automat państwa. Jeżeli dobrze znasz się na geografii, zadanie może być proste, jeśli natomiast wiesz mniej więcej, gdzie na mapie leży dane państwo a dokładnie nie potrafisz wskazać pinezką miejsca – możesz mieć problem. Czas na pinezkowanie jest ograniczony. Mamy czeto 15 sekund na odpowiedź w formie zaznaczenia miejsca docelowego.

Za każde prawidłowo ustawione znaczniki, otrzymujemy bonus pieniężny, który następnie możemy wykorzystać na podpowiedzi w grze, lub na zwiększenie ilości czasu.

Jeśli orientujesz się tylko trochę w ,,gegrze” nie przejmuj się – aplikacja ma pewien margines tolerancji na postawienie igiełki. W zależności od tego, jak blisko docelowego punktu ją postawisz, otrzymujesz większą, lub mniejszą premię pieniężną.

Nowoczesna aplikacja, polecam!

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button