Ekstraklasa.net LIVE! – bądź na bieżąco z wynikami

Interesujecie się piłką nożną? Staracie się śledzić wyniki Ekstraklasy? Jeżeli tak, z całą pewnością będziecie uradowani informacją, że pojawiła się mobilna, kieszonkowa wersja najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju.

Aplikacja opisywana w tym wpisie stworzona została przede wszystkim do tego, aby śledzić wyniki na żywo zmagań piłkarzy, rozgrywanych w ramach Ekstraklasy oraz Pierwszej Ligi.

Program nie tylko pozwala na sprawdzanie aktualnego wyniku danego meczu, lecz także umożliwia śledzenie relacji ,,minuta po minucie”. Dodatkowym atutem apki jest przejrzysty wygląd, dzięki któremu nie mamy najmniejszych problemów z wyszukiwaniem interesujących nas treści.

Ekstraklasa.net LIVE! składa się z pięciu głównych zakładek. Jedna z nich umożliwia czytanie informacji na temat klubów piłkarskich, oraz  zawodników reprezentacji naszego kraju, grających za granicą.

 

Warto także wspomnieć, że w programie istnieje opcja przeglądania aktualnych tabel Ekstraklasy, jej zaplecza, oraz dwóch grup drugiej ligi.

Dla miłośników europejskich pucharów, przygotowano także najświeższe doniesienia z boisk ligi europejskiej oraz Ligi Mistrzów.

Do pobrania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button