GateSMS – sms-uj do woli i zupełnie za darmo

Jeżeli często porozumiewasz się ze swoimi znajomymi za pomocą sms-ów, a Twoje konto u operatora wiele na tym traci, to być może czas być zainteresował się polską aplikacją GateSMS. Opisywany przez nas program to bowiem świetne narzędzie, dzięki któremu będziesz mógł w wygodny sposób wysyłać wiadomości tekstowe zupełnie za darmo. Zainteresowany?

Program stworzony przez Jakuba Dyszkiewicza powstał po to, by ułatwić użytkownikom smartfonów korzystanie z popularnych bramek sms. W sumie GateSMS daje nam możliwość pisania wiadomości w takich bramkach, jak: Orange SMS, Orange Multibox, T-Mobile Omnix Multimedialna, T-Mobile Omnix Sponsorowana i PlusGSM.

Samo korzystanie z aplikacji jest bardzo proste i wygodne. Interfejs przygotowano w taki sposób, aby każdy mógł jak najszybciej znaleźć osobę, do której chce wysłać sms-a. Również i wybieranie interesującej nas bramki nie należy do skomplikowanych zadań i nie zajmuje więcej niż kilka sekund, co jest ogromnym plusem programu.

Podczas testu GateSMS bardzo spodobała nam się opcja rozpoznawania operatora, dzięki której nie musimy zastanawiać się, z jakiej korzystać bramki, jeśli numer naszego znajomego zaczyna się od trzech liczb, których za żadne skarby nie możemy powiązać z konkretną firmą telekomunikacyjną.

Oczywiście, jak przystało na program do wysyłania wiadomości tekstowych, GateSMS pozwala nam ustawić sygnał powiadomienia w momencie, gdy otrzymamy sms-a. Możemy również ustawić jedynie samą wibrację, a więc na pewno każdy znajdzie coś idealnego dla siebie i swoich potrzeb.

Z racji tego, iż wpis ten dotyczy aplikacji służącej do korzystania z bramek sms, ciężko jest napisać w nim coś więcej. Najlepiej więc chyba będzie jeśli po prostu wejdziecie do Google Play i pobierzecie z niego zupełnie za darmo program GateSMS, a później przetestujecie go według własnego uznania.

My z pewnością możemy Wam program polskiego programisty z czystym sumieniem polecić, ale decyzja i tak należy ostatecznie do Was.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button