Frog on Ice – żaby tańczą na lodzie

Zręcznościówka mobilna Frog on Ice to znakomita propozycja dla tych, co kochają zimę i nie mogą już doczekać się prawdziwego śniegu na dworze oraz ujemnej temperatury powietrza za oknem.

Główną bohaterką produkcji o nazwie Frog on Ice jest sympatycznie wyglądająca żaba, która – w przeciwieństwie do swoich kolegów – uwielbia zimę i robi wszystko, by w jej trakcie dobrze się bawić. Niskie temperatury zagrażają życiu wspomnianego płaza, lecz, rzecz jasna, nie tylko one. Atakują go bowiem także od czasu do czasu różnego rodzaju zwierzęta przystosowane do życia w mrozie.

Zadaniem gracza w zręcznościówce od Spinfall jest doprowadzenie bohaterki do końca planszy. Autorzy Frog on Ice przygotowali w swoim produkcie mobilnym pięć niezwykle złożonych leveli z niebezpiecznymi bossami i innymi różnego rodzaju przeciwnikami, na przykład, kwadratowymi stworkami i ożywionymi kulami śnieżnymi.

W trakcie gry nie tylko musimy skupiać się na niszczeniu wrogów, lecz także przychodzi nam zbierać złote monety. Umożliwiają nam one kupowanie różnego rodzaju ulepszeń w wirtualnym sklepie, gdzie znaleźć można, między innymi, dodatkowe porcje punktów zdrowia oraz cztery power-upy. Ciekawostką jest fakt, iż dokonywać zakupów możemy w dowolnym momencie, a nie jedynie po przejściu danego poziomu. W tego typu grach jest to swego rodzaju nowość.

Oprawa graficzna zastosowana we Frog on Ice stoi na przyzwoitym poziomie. Nie ma w tym przypadku mowy o nowoczesnym trójwymiarze, co nie zmienia faktu, że wizualnie produkt studia Spinfall prezentuje się nie najgorzej. Widać to zresztą na filmiku i screenach zamieszczonych w tym wpisie.

Na koniec słowo o sterowaniu. Żabą kierujemy w opisywanej grze, dotykając palcem ekranu tam, gdzie chcemy, by bohaterka skierowała swój długaśny język. Do dyspozycji gracza oddano, rzecz jasna, również przycisk skoku, o którego zastosowaniu pisać raczej nie trzeba.

Frog on Ice pobrać można z Google Play zupełnie za darmo. Warto? Jeżeli lubicie tego typu produkcje, to zdecydowanie tak!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button