Fragger – gra od MiniClipa dostępna na iOS-a i Androida

Grałeś kiedyś w popularną wśród internautów flashówkę „Fragger”? Jeżeli tak, to na pewno ucieszysz się, że hit stworzony przez ekipę MiniClipa dostępny jest również w wersji mobilnej na systemy Android oraz iOS. A gdyby jednak okazało się, że pierwsze słyszysz o wspomnianej przez nas produkcji, to tym bardziej powinieneś zapoznać się z tym wpisem, gdyż omówimy główne zalety „Fraggera” dostępnego w AppStore oraz Google Play.

Gra Fragger nie charakteryzuje się skomplikowanymi zasadami. Nie występuje w niej też godna uwagi fabuła. Po prostu zadaniem gracza jest rzucanie granatami i niszczenie konkretnych celów.

Oczywiście nie jest to zadanie proste, gdyż do jego wykonania musimy odpowiednio ustalić siłę rzutu oraz wysokość, a do tego mamy – co chyba jasne – tylko określoną liczbę broni. Fraggera można więc polecić wszystkim osobom, które w grach mobilnych cenią sobie przede wszystkim prostotę i pomysł.

To, co przede wszystkim warto w tym wpisie podkreślić, to bez wątpienia fakt, że w mobilnej wersji Fraggera do naszej dyspozycji zostało oddanych ponad 300 poziomów. Oznacza to tylko i wyłącznie tyle, że gdy tylko okaże się, że produkt studia MiniClip przypadł Wam do gustu, na pewno nie zdołacie przejść go w ciągu jednej podróży autobusem komunikacji miejskiej. Czy to zaleta aplikacji? Wydaje nam się, że tak, lecz chyba Wy sami powinniście odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Na koniec warto podkreślić także to, że Fragger nie posiada jakiejś bardzo ładnie wyglądającej oprawy graficznej. Mimo wszystko jest to gra bardzo dobra nie tylko na nudę, o czym zresztą możecie sami się przekonać, ściągając „wybuchową aplikację” od MiniClipa z Google Play bądź AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button