Fable Coin Golf – ciekawa gra na system Windows

Na łamach naszego blogu pojawia się spora ilość opisów aplikacji stworzonych specjalnie na Androida bądź iOS-a. Rzadko zdarza się natomiast, byśmy pisali o grze wyprodukowanej jedynie z myślą o osobach korzystających z systemu Windows Phone. Dlatego właśnie postanowiliśmy dzisiaj napisać o grze Fable Coin Golf, czyli bardzo ładnie prezentującym się, trójwymiarowym produkcie powstałym właśnie z myślą o smartfonach pracujących na oprogramowaniu firmy Microsoft.

Zacznijmy wpis tradycyjnie, a więc od zasad omawianej produkcji. A jest o czym pisać, gdyż to właśnie same reguły gry Fable Coin Golf są powodem dla jakiego postanowiliśmy wspomnieć o tej aplikacji.

Zadanie osoby grającej w aplikację od Ideaworks wydaje się z pozoru dość proste. Wystarczy bowiem przeprowadzić swego rodzaju pieniążek z jednej strony planszy na drugą, zbierając przy tym bonusy punktowe.

Trzeba jednak dodać, że aby w zadowalającym stopniu zrealizować cel postawiony w „Fable Coin…”, należy wykonać jak najmniejszą liczbę pchnięć naszej monety i to właśnie przede wszystkim to powoduje, że opisywanej w tym wpisie aplikacji nie może zaliczyć do grona najprostszych.

Zapytacie pewnie, co jest takiego ciekawego w przeprowadzaniu pieniążka z jednej strony na drugą? Otóż „Fable Coin Golf” wyróżnia się bardzo ładnie prezentującą się oprawą graficzną oraz świetnym pomysłem na grę pozwalającym nam na niszczenie monetą wrogo nastawionych do nas wojowników i innych przeszkód uniemożliwiających przejście do wyznaczonego miejsca na danym poziomie.

Warto napisać, że do przejścia w tworze studia Ideaworks jest aż 45 poziomów, co zapewnia rozrywkę na minimum 2 godziny, a to raczej nie jest złym wynikiem, jak na grę mobilną.

Szkoda tylko, że „Fable Coin Golf” kosztuje w Marketplace nieco ponad 17 złotych. Gdyby nie ta odstraszająca cena, opisywany w tym wpisie produkt znalazłby pewnie jeszcze większe grono fanów, a tak to musi zadowalać się jedynie kilkoma wielbicielami.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button